Joanna Krupa rok temu po raz pierwszy stała mamą. W jej życiu pojawiła się śliczna dziewczynka Asha Leigh. Dziecko stało oczkiem w głowie Krupy i jej męża Douglasa Nunes. Obecnie w swoich mediach społecznościowych gwiazda dzieli się zdjęciami swojej małej księżniczki. 

Anna Lewandowska już ubrała choinkę na święta. Trenerka zamieściła słodki kadr z córką Klarą

Joanna po ciąży przytula kilka dodatkowych kilogram. Po samym porodzie gwiazda powaźnie zajęła się swoim ciałem. I teraz Krupa wygląda naprawdę perfekcyjnie! Ostatnio w swoich mediach społecznościowych opublikowała seksowne nagranie, gdzie demonstruje swoją piękną figurę. Na filmiku, gwiazda "Top Model" pozuje w zwiewnej nocnej koszulce oraz koronkowej bieliźnie.

Mama kręci się z @esotiq -napisała Joanna Krupa. 
 
Fani oczywiście zostawiły swoje komentarzy:
 
Pani Joasiu, po ciąży wygląda Pani jeszcze pięknej. 

Piękno samo w sobie. Zgrabna i piękna.

Wow. Wyglądasz obłędni

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa wspomina swój poród. "Ostatnie chwile porodu były trudne, ale jak już zobaczyłam malutką, to nic nie było ważniejsze od tego, żeby ją przytulić. Szczerze mówiąc, szybko zapomniałam o wszystkich nieprzyjemnościach. Jednak to był największy ból, jaki kiedykolwiek w swoim życiu czułam – wyznała w rozmowie z „Party”. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com