Danuta Martyniuk swoją rozpoznawalność w Polsce otrzymała dzięki małżeństwu z Zenkiem Martyniukiem. To właśnie ona jest "pierwszą damą disco polo". W ostatnich czasach kobieta nabyła jeszcze większej popularności, między innymi po rozwodzie syna Daniela z żoną Eweliną. Właśnie w proces rozwodowy "wetknęła swojego nosa".

Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała jak udekorowała swój dom na święta! Podobnie jak w bajce

Po rozwodzie Danuta nie szczędziła złych słów w adres byłej synowej. Wyjawiła m. in. treść swojej SMS-owej korespondencji z Eweliną, wymagała tak samo, aby dziewczyna zwróciła wszystko, co jej kiedyś dała. Po jakimś czasie Danuta przeprosiła synową za wszystkie złe słowa.

Danuta Martyniuk planuje obchodzić święta ze swoją wnuczką

Danuta już szykuje się na święta. Kobieta planuje w tym roku spędzić ze swoją ukochaną wnuczką, między innymi chce zaprosić swoją byłą synową Eweliną Golczyńską. 
Nie ma nic dziwnego w tym, że chcielibyśmy być w święta z malutką i jedynakiem. Nie wiemy, czy tak będzie – powiedziała zmartwiona Danuta Martyniuk, cytowana przez "Na żywo".
 
Zenek Martyniuk odwiedził swoją wnuczkę. Martyniukowie mają prawo spotykać się ze swoją jedyną wnuczką. W weekend Zenek Martyniuk ze swoją rodziną odwiedził kochaną wnuczkę Laurę. W rozmowie z "Faktem" król disco polo zdradził, jak to było. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com