Bez żadnego wątpienia mała księżniczka Charlotte zmusza wszystkich uśmiechać się jak, tylko pojawia się publicznie. Na pierwszy widok jest bardzo miłą, serdeczną osobą, która musi być grzeczną. Oczywiście, tak jest. Ale czasami Charlotte pokazuje swój zdradziecki charakterek.

W internecie możemy zobaczyć zdjęcia, na których dziewczynka pokazuje język. Możliwe, że taką "tradycję" wzięła u swojego wujka Harry, który w swoje czasy też aktywnie pokazywał śmieszne minki.

Księżniczka Charlotte i jej wujek Harry

Oczywiście, Kate Middleton i księże William starają się wychowywać swoją córkę w porządny sposób, i pod żadnym pozorem nie dają jej ulgę ze względu na to, że ona jest księżniczką. Ale coś niezwyczajnego w tej dziewczynce jest!

Jakim w dzieciństwie był Zenek Martyniuk?

Tak, ostatnio Charlotte ponownie zaczęła pokazywać swój uroczy charakterek, możliwe jak by pokazywać, że cały świat jest na jej rękach. Pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, rodzina królewska co roku odbywa obowiązkowy spacer do XVI-wiecznego kościoła św. Marii Magdaleny w miejscowości Sandrigham. W tym roku nie zabrakło świetnych królewskich dzieci: George i Charlotte.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Kate Middleton i księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Francja: masowe zatrucie czadem. 20 osób w szpitalu

Na początku księżniczka była życzliwą i nawet przytuliła się do kobiety na wózku inwalidzkim, co wywołało u większości widzów wiele pozytywnych emocji. Jednak później, było takie wrażenie, że w Charlotte osiedla się inna strona, gdy dziewczynka zaczęła pokazywać różne śmieszne miny. Oczywiście, nikt nie ma pretensji do dziecka. Tym bardziej że jak jest w takim cudownym wieku, to jeszcze można sobie dużo pozwolić.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com