Aktorka Agnieszka Włodarczyk w swoim wieku 40 lat wygląda bardzo młodo i zadbanie. Obecnie obok siebie ma nowego partnera, im jest sportowiec Robert Karaś. Jakiś czas temu para poinformowała o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Na Instagramie aktorka podzieliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym, gdzie zademonstrowała ciążowe krągłości. 

Maja Hyży pokazała pokój córki! Właśnie w takim pięknym miejscu mieszka mała Antonina

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak aktorka Agnieszka Włodarczyk zamieściła na swoim InstaStory nagranie, gdzie świetnie tańczy. Celebrytka "odpaliła" program taneczny i zaczęła energicznie tańczyć w rytm muzyki. Nawet z ciążowym brzuszkiem aktorka poruszała się bardzo ładnie. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Ostatnio Agnieszka pojawiła się na Walentynkowym Koncercie Życzeń organizowanym przez TVP. Na scenie pojawiły się tak samo inne gwiazdy polskiego show-biznesu: Halina Frąckowiak, Eleni, Cleo, Aleksandra Szwed, Marek Kaliszuk, Zenon Martyniuk, Radek Liszewski.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Joanna Przetakiewicz opublikowała namiętne nagranie z mężem. Zrobiło się gorąco!

Włodarczyk pokazała się w dwóch przepięknych obrazach. Najpierw pokazała się w krótkiej błyszczącej koszuli z frędzlami, następnie była w w długiej, czarnej sukni, która pięknie  podkreśliła jej ciążowe krągłości. 

włodarczyk na show TVP
włodarczyk na show TVP

włodarczyk na show TVP
włodarczyk na show TVP

włodarczyk na show TVP
włodarczyk na show TVP

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com