Anna Dereszowska to jedna z bardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Aktorka jest chętnie zapraszana do komedii romantycznych, w których zawsze gra zadziorną i buntowniczą osobowość.

źródło: Instagram @dereszowska

Największą popularność Dereszowska zyskała dzięki głośnemu filmu „Lejdis”, który do dziś jest chętnie oglądaną polską komedią.

Szymon Hołownia pokazał żonę

Jednak od kilku lat Dereszowska zwolniła tempo pracy, by móc więcej czasu poświęcić swoim dzieciom. Aktorka doczekała się dwójki pociech: 11-letniej Leny i 4-letniego Maksymiliana.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

źródło: Instagram @dereszowska

Niestety, z jej profilu na Instagramie można wyczytać, że w życiu gwiazdy nie jest ostatnio kolorowo, co związane jest ze stanem zdrowia jej córki.  Wskazuje na to ostatni komentarz Dereszowskiej, która przepraszała fanów za swoją nieobecność.

"Przepraszam, że tak długo mnie tu nie było, ale trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki proszę i zdrowia życzcie!" - napisała aktorka.

Fani zrozpaczeni stanem zdrowia Pawła Królikowskiego

Wyznanie wiąże się z ostatnimi doniesieniami „Dobrego Tygodnia”, który pisał o stanie zdrowia Leny, która pomimo fizjoterapii, musiała poddać się operacji nóg.

Mimo zabiegu, Lenę czeka długa rehabilitacja, by pozbyć się problemów z chodzeniem.

Życzymy dużo zdrowia i siły dla dzielnej dziewczynki.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com