Znana brytyjska aktorka i autorka tekstów Adele kiedyś z jednych ze swoich wywiadów powiedziała, że nie zamierza specjalnie tracić swoją wagę tylko dlatego, aby bardziej się podobać swoim fanom. Natomiast teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda bardzo schudła i wygląda nie zdrowo.

Brytyjska piosenkarka Adele

O tym stało wiadomo, z jej nowych zdjęć z urlopu. Do karaibskiej wyspy Anguilla, dziewczyna wybrała się ze swoimi przyjaciółmi, a właśnie z piosenkarzem Harry Styles i James Corden, jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii. W swoim Instagram gwiazda zamieściła foto z mieszkańcami z wyspy. Na nią ona radośnie się uśmiecha, natomiast nawet jej piękny uśmiech nie zasłonił tego strasznego widoku jej ciała. Piosenkarka wygląda naprawdę bardzo szczupłe i jest takie wrażenie, że ona na coś choruje.

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem

Adele jest nie do poznania

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Ludzie są niezadowoleni z je wyglądu:

"Wygląda na smutną, a do tego bardzo niezdrowo...,  Teraz jest za chuda. Kiedyś wyglądała lepiej, Wygląda jak kobieta, która przeszła przez bardzo trudną separację. Utrata wagi nie sprawia, że wygląda dobrze. To smutne..."

Poza tym nie zapominajmy o tym, że Adele jakiś czas temu rozwiodła się z Simonem Koneckim. Może to stało powodem jej pokażnej chudości?

Dominika Tajner jest w nowym związku

Tak samo czytaj o interesującej pasji Joanny Moro. Joanna Moro postanowiła nietypowo przywitać Nowy Rok. Choć gwiazda jest w zaawansowanej ciąży nie przeszkadza to jej realizować swoich pasji. Już niebawem, bo prawdopodobnie jeszcze w styczniu aktorka urodzi swoje trzecie dziecko. Tym razem wraz ze swoim partnerem Mirosławem Szpilewskim para oczekuje narodzin córeczki.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com