Julia Wieniawa jest znaną polską aktorką, piosenkarką, osobowością telewizyjną. Swoją karierę aktorską zaczęła po tym, jak zagrała w seriale "Rodzinka. pl". Pojawiała się tak samo w innych produkcjach, takie jak: KlanPielęgniarkiNa dobre i na złeDruga szansa czy Za marzenia. Zagrała drugoplanowe role w serialach Na Wspólnej i W rytmie serca oraz w filmach Kobiety mafii i Kobieta sukcesu. Dodatkowo ma własną firmę kosmetyczną, jest również właścicielką linii odzieży do jogi. 

Beata Kozidrak chwali się swoją willą. Pomieszcznie robi wielkie wrażenie! Są złote akcenty i obrazy na ścianach

Kolejny sukces Julii Wieniawy!

Prawdopodobnie Julia Wieniawa nie zamierza zwałniać tempa w swojej karierze. Ostatnio w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się kolejnym sukcesem. Między innymi wzięła udział w globalnej kampanii, promującej popularną markę odzieżową Stradivarius
 
Już jest! Globalna kampania @stradivarius  Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie wraz z dziewczynami z całego świata  #VARIUS to ruch społeczny, który podkreśla to, że wszyscy jesteśmy różnorodni i nie zgadzamy się na szufladkowanie. Bądźmy sobą i róbmy zawsze to co czujemy -napisała Wieniawa na Instagramie.

Pod postem oczywiście nie zabrakło komentarzy z gratulacjami od fanów:

„Brawo”

„bomba”

„Super inicjatywa! ”

„Gratulacje!!”

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com