We współczesnym życiu dziewczyny całkowicie straciły sumienie i hojność. Coraz częściej czytamy wiadomości o tym, jak dziewczęta sprzedają swoją niewinność. Ponadto robią młode piękności. Dziewczyny zrozumieli, że mogą nad tym zarobić wielkie pieniądze, więc chętnie z tego korzystają.

19-latka sprzedała swoją niewinność

W internecie nawet powstała specjalna agencja, która rozmieszcza danego typu ogłoszenia. Korzystać z tego mogą tylko ci, którzy mają wielką ilość pieniędzy.

Julia Wieniawa o relacjach z Baronem. Może znowu będą razem?

Jedną z takich osób, która zdecydowała się na to, aby sprzedać swoją dziewiczość stała 19-letnia Ukrainka Catherine. Niemiecki biznesmen za noc z nią oddał 1,2 miliona euro. Poza tym potrzebował pewne dokumenty medyczne, które wskazują na to, że dziewczyna wcześniej nie była jeszcze z mężczyzną.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

dziewczyna zaproponowała swoją dziewiczość

Dlaczego młoda dziewczyna zdecydowała się na to?

Sama właśnie to skomentowała:

"Podjęcie tej decyzji było dla mnie trudne, ale w każdym razie jest to korzystne dla obu stron. Stałam przed wyborem - rozstać się z dziewictwem z osobą, którą kocham lub stać się bogatym. A jeśli wybiorę miłość, naprawdę będę żałować utraconej okazji. Bo w dzisiejszych czasach ciężko o prawdziwą miłość. Nie mam gwarancji, że partner będzie ze mną na zawsze"

6 lutego Światowy Dzień Barmena

Warto dodać, że propozycje dla Catherine byli bardzo fenomenalne. Japońska wokalistka oferowała jej 800 tysięcy euro. Prawnik z Nowego Jorku zaoferował jej 1 milion euro. W końcu ukrainka wybrała niemca, który poza 1,2 milliona, zapłacił w dodatek miesięczną pensję w wysokości 10 tysięcy euro.

Zobacz więcej na kolezanka.com