Lekarz zapytał ją tylko, czy chce zobaczyć swoje dziecko, ostrzegając ją przed czymś, ale ona stanowczo odmówiła.

Była przekonana, że jej dziecko ma nadprzyrodzone podobieństwo do ojca, którego kiedyś spotkała w pracy. Andrzej był porywczym mężczyzną, ale pociągała ją jego dzika osobowość.

Mieszkali razem przez cztery miesiące, podczas których Lilia zdała sobie sprawę, że jest bardziej zainteresowana ich związkiem.

Znosiła jego nieobecności i chłodne reakcje, przekonując samą siebie, że zawsze do niej wróci.

Aby powstrzymać go przed odejściem, zaszła w ciążę, wierząc, że wzmocni to ich więź.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Kiedy ogłosiła tę nowinę, jego reakcja była niejasna, ale uspokoiła się, że po prostu nie spieszył się z zaakceptowaniem zbliżającego się ojcostwa.

Jednak samolubny styl życia Andrzeja trwał nadal. Pewnego dnia nagle odszedł, lekceważąc jej obawy o przyszłość ich dziecka.

Zrozpaczona przyjechała do szpitala podczas porodu i urodziła słabego chłopca.

Od początku odmawiała oddania dziecka i nawet nie wybrała dla niego imienia, pozostawiając decyzję pielęgniarce, która wybrała imię "Adam". Tymczasem inna para, Marta i Michał, byli małżeństwem przez 12 bezdzietnych lat, zanim zdecydowali się na adopcję.

Przeszukali wiele domów dziecka, aż natknęli się na poważnego 6-latka o imieniu Adam.

Po rozmowie z nim zdali sobie sprawę, że będzie dla nich jak rodzina. Adam wyróżniał się w nauce i wygrał prestiżowy konkurs z fizyki, co sprawiło, że jego przybrani rodzice byli z niego bardzo dumni.

Nigdy nie żywił urazy do swojej biologicznej matki i nigdy jej nie szukał. Lilia natomiast wyszła za mąż i urodziła dwie córki.

Jej małżeństwo było niestabilne i nigdy nie próbowała odnaleźć swojego pierwszego syna, wierząc, że nie ma go już na tym świecie. Utrzymywała jego istnienie w tajemnicy przed mężem i córkami.

Adam ukończył liceum ze złotym medalem i wstąpił na jeden z najlepszych uniwersytetów w kraju, pełen wdzięczności dla swoich prawdziwych, choć adoptowanych rodziców.

Pisaliśmy również o: Kiedy Anna przeszła na emeryturę, postanowiła żyć dla siebie. A potem jej córka urządziła jej prawdziwy cyrk

Może zainteresuje: Koledzy z klasy naśmiewali się z Andrzeja, że przyszedł na studniówkę z matką. Kiedy jednak poznali prawdziwy powód, zarumienili się ze wstydu

Przypominamy o: Nie miałam nic przeciwko temu, że mąż poszedł do pracy, ponieważ mógł tam zarobić pieniądze. Ale kiedy wrócił, zdała sobie sprawę, jaka była głupia