Zostawili bałagan w kuchni, zjedli całe jedzenie i nie okazali szacunku dla jej własności. Sfrustrowana Natalia zażądała, aby córka Marka i jej chłopak opuścili mieszkanie.

Mark był oszołomiony i zapytał, dokąd pójdą. Natalia zwróciła uwagę, że mieszkają z nimi od trzech miesięcy, nie wnosząc nic do domowego budżetu.

Mark tłumaczył, że nie mają dokąd pójść, ale Natalia była nieugięta i zasugerowała, żeby wynajęli własne mieszkanie. Po kolejnych kłótniach o finanse i bezrobociu Marka, Natalia poszła do pracy głodna i zdenerwowana.

Przez trzy miesiące jadała w biurowej stołówce, ponieważ wszystko, co ugotowała w domu, zostało zjedzone przez Marka i jego rodzinę, którzy nie robili nic w domu, nawet nie myli naczyń.

Później podsłuchała, jak Mark mówi córce, że ożenił się z Nataszą, oczekując od niej wsparcia.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

Oszołomiona i zdradzona Natalia zagroziła, że wezwie policję, jeśli nie opuszczą mieszkania w tej samej chwili. Kiedy odmówili opuszczenia mieszkania, Natalia zadzwoniła do swojego brata, policjanta, który przybył na miejsce i zmusił ich do opuszczenia mieszkania.

Krewni niechętnie wyszli, a Natalia odetchnęła z ulgą, zdając sobie sprawę, że w końcu udało jej się wyjść z trudnej sytuacji.

Pisaliśmy również o: Ewa Błaszczyk pogrążona w żałobie. Poruszające wyznanie aktorki chwyta za serce

Może zainteresuje: Alexander zdecydował się pojechać na pogrzeb swojej siostry, mimo że nic ich nie łączyło. Nie wiedział, że ta podróż wkrótce zmieni jego życie

Przypominamy o: Kobieta weszła do autobusu i zażądała miejsca, na którym siedzieliśmy z synem. Sekundę później sytuacja zmieniła się zupełnie odwrotnie