Obudził ją niezadowolony głos męża: "Gdzie mam położyć lunch?" zapytał żonę. "Musiałeś mnie budzić?" wyszeptała Anna, aby nie obudzić syna. "Dlaczego dom nie jest posprzątany?

Dlaczego obiad nie jest gotowy? Czy nie trudno było ugotować ziemniaki i usmażyć kiełbaski?" oburzał się wieczorem jej mąż. "W niczym mi nie pomagasz! Stawiasz tylko żądania! I dlaczego zgodziłem się przeprowadzić z tobą do tego miasta, gdzie ani twojej, ani mojej mamy nie ma, żeby pomóc. To wszystko!

Jestem zmęczona. Zabieram syna i idę do mamy!" Anna próbowała wstać z krzesła, aby zabrać z półpiętra pudełko z dokumentami, ale zdołała tylko usiąść na krześle i zemdlała.

Karetka zabrała ją do szpitala. Doświadczony lekarz natychmiast zdiagnozował u niej przepracowanie. Pacjentka mogła zostać wypisana następnego dnia, ale Marta zdecydowała inaczej: "Zostaniesz tu dziesięć dni.

Zadzwoń do męża i powiedz mu, żeby wziął urlop." - Nie poradzi sobie z dzieckiem." - Nie lekceważ mężczyzn - odpowiedziała Marta. Anna spędziła dziesięć dni, w każdej minucie dnia doradzając mężowi we wszystkich sprawach związanych z dzieckiem.

Popularne wiadomości teraz

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Ale nawet przy tak ścisłej opiece Andrzej był przez te dziesięć dni wyczerpany ponad wszelką miarę. Ostatniego wieczoru po prostu rozpłakał się z bezsilności i zmęczenia.

- "Nie mów nikomu, synu, że twój tata jest słabeuszem. Jest też głupcem, pewnym, że jego żona nic nie robi w domu. Pozwól mi się przespać kilka godzin, kochanie. Proszę cię jako przyjaciel... Anna została wypisana.

Nadal jest w domu z synem na urlopie macierzyńskim. Ale teraz jej obciążenie pracą drastycznie spadło. Andrzej leci z pracy do domu, żeby pomóc żonie w każdy możliwy sposób.

Przynajmniej opiekuje się synem, aby dać żonie możliwość robienia własnych rzeczy.

W soboty zabiera nawet żonę i dziecko na spacer, podczas gdy sam robi generalne porządki w mieszkaniu. W niedziele spaceruje z synem przez trzy lub cztery godziny. Aby Nina mogła odpocząć...