Ze złamanym sercem i pustymi rękami postanowiłam zabrać córkę i zacząć życie od nowa.

Dni zamieniły się w noce, mała przestrzeń, w której oboje czuliśmy się zagubieni i pusti. Jednak w najciemniejszych momentach naszego losu, kiedy wydawało się, że nie ma wyjścia, życie dało nam kolejną szansę.

Kiedy moja teściowa dowiedziała się o naszych trudnościach, natychmiast postanowiła pomóc. Byłam zdumiona tym, jak bardzo chciała nas wesprzeć w tych trudnych chwilach.

W końcu, jak to zwykle bywa, matka zawsze staje po stronie swojego dziecka.

Teściowa powiedziała nam, żebyśmy nie martwili się o mieszkanie, zamieszkamy z nią, a ona i tak planowała przepisać na nas mieszkanie. Tym razem jednak przepisała je na wnuczkę.

Popularne wiadomości teraz

"Moja siostra planuje szóste dziecko: Może nadszedł czas, aby zatrzymać się, pomyśleć o sobie i zadbać o te, które już ma"

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Z każdym dniem uświadamiałam sobie, że teściowa ma inne oblicze, wcześniej dla mnie niewidoczne. Stała się dla mnie wsparciem, prawdziwą przyjaciółką, a jej ciągła troska i wewnętrzna chęć pomocy pozwoliły mi uwierzyć w siebie i na nowo odnaleźć nadzieję.

Kiedy mój były mąż dowiedział się o decyzji mojej matki dotyczącej darowizny domu, był zły i przestał się z nią komunikować.