Byłam wniebowzięta, wyobrażając sobie, jak będziemy świętować ten wyjątkowy dzień naszego jedynego syna.

Okazało się jednak, że mój ojciec i ja nie zostaliśmy zaproszeni. Nie mogę uwierzyć dlaczego, co się stało, może mój syn nie ma pieniędzy na uroczystość i planuje po prostu wziąć ślub w urzędzie stanu cywilnego.

Ale nie, uroczystość się odbędzie, i to całkiem huczna. Zarezerwował już elegancką restaurację i zaprosił mnóstwo gości, więc co jest z nami nie tak? Czy on nas unika?

Płakałam dzień i noc, a mój mąż też był w złym humorze. Nic dziwnego, syn, którego wychowaliśmy i któremu oddaliśmy wszystko, co mieliśmy, traktował nas jeszcze gorzej, jak obcych ludzi.

Być może moja synowa miała wpływ na tę decyzję, ale nie, nawet się z nią nie widzieliśmy, więc co?

Popularne wiadomości teraz

"Dzięki mojej matce mam teraz trzecią żonę. Nie wpuszczam jej do domu. Mam już dość tej kontroli"

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Minęło kilka dni i zadzwoniła przyjaciółka mojego syna, powiedziała, że nie tylko my nie jesteśmy zaproszeni na wesele, rodzina panny młodej, która sponsorowała wesele, będzie tam w pełnej sile, a także przyjaciele panny młodej i pana młodego.

Wtedy wszystko się ułożyło, byłam bardzo urażona przez mojego syna, a zwłaszcza przez jego narzeczoną, która okazała się bardzo podstępną żmiją. Nie wiem co mam teraz zrobić, czy powinnam coś powiedzieć synowi, czy powinnam próbować wymierzyć sprawiedliwość, czy jest to niepotrzebne?