Dlatego nigdy bym nie przypuszczał, że coś takiego może nam się przytrafić!

Ale wróćmy do tego, jak Adam i ja zaczęliśmy naszą historię. Poznaliśmy się w kawiarni i od razu polubiłam Adama, choć nie wiedziałam, że ma żonę i dzieci.

Myślałam, że jest samotny, zagubiony i kogoś szuka. Zaczęliśmy rozmawiać i powiedział mi, że rozwodzi się z powodu problemów rodzinnych. Zrobiło mi się go żal, bo brzmiał tak pewnie. Nie zauważyłam, że już odwoził mnie do domu. Rok później wzięliśmy ślub.

Jednak z czasem zachowanie Adama stało się dziwne, zaczął późno wracać do domu, był niezadowolony i zły bez powodu.

Próbowałam z nim o tym rozmawiać, ale bezskutecznie. Nie wiedziałam, co myśleć, a ta ciąża była dla mnie ciężka fizycznie i psychicznie.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

Pewnego dnia podsłuchałam rozmowę Adama przez telefon, rozmawiał ze swoją byłą żoną i była to rozmowa pełna miłości. Nie rozmawiał ze mną od tak dawna.

Kiedy zapytałam go, co się dzieje, pokłóciliśmy się, nie rozmawialiśmy przez tydzień, a potem Adam spakował się i powiedział, że wraca do byłej żony, że jest zdezorientowany.

Nie wiem, co myśleć, teraz jestem sama i spodziewam się pierwszego dziecka. Adam nie dzwoni, nie przyjeżdża, nie wiem, co robić.