Zaraz po ukończeniu osiemnastego roku życia mama i tata pozwolili nam wejść w dorosłość.

Jeśli chodzi o wsparcie finansowe naszej rodziny, mieliśmy niestandardową sytuację. Okazało się, że mama zarabiała więcej niż mąż.

Mama miała dobrą posadę, która wymagała zadbanego wyglądu. Tymczasem tata pracował w fabryce, ale był przyzwyczajony do dobrego życia.

Później Anna, młodsza siostra, wyszła za mąż. Wprowadziła się do mieszkania męża z teściową. Dobrze się dogadywały, wspólnie prowadziły dom i pomagały sobie nawzajem.

Po narodzinach moich pierwszych wnuków rodzice nie chcieli spędzać z nimi czasu. Stwierdzili, że sami wychowali swoje dzieci i nie chcą zajmować się cudzymi. 

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Nadszedł czas, abym została żoną. Moja mama i tata również nie pomagali naszej młodej rodzinie.

Któregoś dnia rodzice poprosili Annę o usługę. Chcieli, żeby zięć położył kafelki w mieszkaniu, bo pracuje jako budowlaniec i zajmuje się remontami. Ponadto dzieci powinny opiekować się starszymi rodzicami.

Siostra zgodziła się pomóc, ale jej mąż odmówił, mówiąc, że rzadko widuje teścia i teściową. Szykuje się z tego powodu rodzinny skandal, ale czy rodzice mogą być teraz oburzeni taką postawą?

Czy uważacie, że dzieci powinny pomagać rodzicom, którzy żyją wyłącznie dla własnej przyjemności?