Był tylko konflikt z sąsiadem: pokłócili się o parking, a potem się pokłócili. Nie było wystarczająco dużo miejsca i często wybuchały kłótnie.

Kobieta była bardzo zła. Myślała o tym sąsiedzie. Wyobrażała sobie, że rozbił swój samochód, to byłoby miłe. I nawet chciała napisać wszystko, co myślała o tej nieprzyjemnej rzeczy na czacie domowym. Niech wszyscy zobaczą!

Rano poszłam do pracy. Zobaczyłam sąsiada wyprowadzającego psa na spacer na plac zabaw. Jamnika na kółkach. To był chory pies, nie miał nóg. Ale biegnie wesoło, biegnie na przednich łapach, a wózek jedzie za nim. I pies tak idzie ze swoim właścicielem.

A ten sąsiad mówi do psa czule i prowadzi go bardzo ostrożnie, delikatnie. Z jamnikiem na kółkach.

Serce kobiety zatonęło. Cała złość odeszła wraz z krwiożerczymi planami. Po prostu przeszła obok i przywitała się. A sąsiad się przywitał. I wszystko znów było dobrze.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Jamnik biegał, koła się kręciły... A życie toczyło się dalej. A na słońcu było wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, nawet dla taksówki na kołach. To jest ważniejsze niż miejsce na samochód - gdy ma się w sercu miejsce dla chorego psa.

Nie ma potrzeby się złościć i mścić za nic. I nie ma potrzeby nienawidzić. Pokłóciliśmy się, to się zdarza. Ale czasami wiemy bardzo niewiele o drugiej osobie. W ogóle nic nie wiemy. Ty ją zraniłeś, a ona ma jamnika na kółkach. I okazuje się, że psu też zrobisz krzywdę.

Dlatego lepiej nie czynić zła. Tak pomyślała kobieta. A sąsiadka uśmiechnęła się do niej. I o kłótni zapomniano. Tak jak należy zapomnieć o wszystkich drobnych sprzeczkach.