Jestem już zmęczona tym ciągłym gotowaniem! Mam wrażenie, że nigdy nie wychodzę z kuchni i ciągle coś gotuję. Oczywiście z wyjątkiem tych dni, kiedy jestem w pracy. A pracuję dwa dni w tygodniu.

Mój mąż jest typem człowieka, który potrzebuje świeżo przygotowanego jedzenia. Na stole ani w lodówce nie powinno być jedzenia z wczoraj, a tym bardziej z przedwczoraj.

Nawet odgrzewane jedzenie, jeśli ugotowałam je tego samego dnia, jest uważane za niezdatne do spożycia. Tylko świeżo ugotowane i świeżo upieczone!

I muszę wstawać prawie godzinę wcześniej niż mój budzik, żeby przygotować nie tylko śniadanie dla męża, ale też ugotować i zapakować mu lunch do pracy.

I to nie byle jakie kanapki. Wstaję wcześnie rano i smażę kotlety, przygotowuję dodatek, aby mój mąż mógł zjeść w pracy pełnowartościowy posiłek, a nie przekąskę. I tak dzień w dzień. Jeśli mam dwa dni wolnego, mieszkam w kuchni!

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Próbowałam z nim negocjować, zaproponowałam mu układ:

Pozwól mi rzucić pracę, zostać w domu i gotować dla ciebie. Po prostu nie mam już czasu na nic fizycznego. Nie mogę nawet nałożyć odpowiedniego makijażu do pracy i nie mam nawet czasu, żeby się uczesać.

Nie musisz rezygnować z pracy. Pomagamy naszej córce spłacać kredyt hipoteczny. Musimy starać się robić wszystko na czas. Moja mama wstawała o czwartej rano i nic się nie działo. Udawało jej się robić wszystko przez wiele lat. Jej jedzenie było zawsze świeże, nigdy wczorajsze" - powiedział mężczyzna.

Wiem, że to moja wina. Nauczyłam tego mojego męża wiele lat temu. Każdego ranka śniadanie. Sama nie miałam czasu na jedzenie, ale zawsze go karmiłam.

Marzę o tym gotowaniu każdej nocy. Jeśli pracuję do późna, rano muszę mieć gotowy obiad. Całe moje życie to gotowanie. Jestem już tym zmęczona!