W Australii z dzikiego barana znalezionego w lesie Wiktorii ścinano 35 kilogramów wełny. 

baran miał 53 kg wełny
baran miał 53 kg wełny

Tajemnicze zniknięcie 19-letniej Natalii z Poznania. W domu zostały jej dokumenty i telefon

Ta historia prawdopodobnie zaczęła się od odejścia baranka od stada. Najwyraźniej przez około pięć lat nikt nie był w to zamieszany. Baran był wychudzony, a gruba wełna nie pozwalała mu się poruszać i widzieć. Sprawiało mu to dużo dyskomfortu. Zagubioną owcę przeniesiono do schroniska dla zwierząt, gdzie ją ostrzyżono, nakarmiono i obiecano, że będzie odpowiednio utrzymywana.

Jesz zupki chiński? Zobacz co dzieje się w Twoim żołądku!

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Oczywiście była to jego pierwsza fryzura w życiu. Zwierzę otrzymało imię Barak i zamieszkało na farmie wśród zwierząt domowych.

baran miał 53 kg wełny
baran miał 53 kg wełny

baran miał 53 kg wełny
baran miał 53 kg wełny

Zobacz nagranie:

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak pies ze schroniska zaczął płakać, gdy rozpoznał stojącą przed nim osobę. Pies o imieniu Roscoe trafił do schroniska w Waszyngtonie jako szczeniak. Mimo troski ze strony pracowników zachowywał się wyróżniająco, nie nawiązywał kontaktu i był ciągle smutny. To sprawiło, że wolontariusze zaczęli się zastanawiać, czy w przeszłości mógł mieć kochającą rodzinę. Nie licząc na nic, troskliwi ludzie opublikowali o nim post na portalach społecznościowych. Kto wie, co jeśli były właściciel dostanie wiadomość. Więcej na ten temat czytaj TU

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com