Kimberly Fugate miała już 10-letnią córkę w wieku 42 lat i nie planowała mieć kolejnego dziecka, ale wizyta u ginekologa i badanie USG wykazały inaczej.

Co więcej, lekarz powiedział jej, że jest w ciąży z trojaczkami!

Nie była to jednak ostatnia niespodzianka dla Kimberly i jej męża Craiga.

Dziewięć miesięcy później przeżyli największy szok ze wszystkich... coś, czego lekarze nie potrafili wyjaśnić.

Para doskonale zdawała sobie sprawę, że ciąża w tym wieku może wiązać się z wysokim ryzykiem powikłań medycznych. W końcu jednak ich obawy ustąpiły miejsca przyjemnemu oczekiwaniu, a Fugatowie rozpoczęli staranne przygotowania w najdrobniejszych szczegółach.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Przeprowadzili się do większego domu i przygotowali na przybycie trzech nowych członków rodziny. Nadszedł czas narodzin ich dzieci. Skurcze zaczęły się wcześnie rano, a kilka godzin później Kimberly trzymała w ramionach trójkę swoich maleńkich dzieci.

To był prawdziwy cud! Ale nikt nie był przygotowany na to, co wydarzyło się później. Nagle lekarz krzyknął: "Jeszcze jedno!". Wszyscy na sali porodowej zawyli.

Wkrótce Kimberly i Craig wrócili do domu nie z trojaczkami, ale z czworaczkami. Nikt się tego nie spodziewał, nawet lekarz. Być może jedno z dzieci ukryło się za swoją siostrą podczas badania USG.

Takie narodziny są niezwykle rzadkie. Prawdopodobieństwo poczęcia czworaczków w sposób naturalny wynosi 1 na 729 000, a prawdopodobieństwo, że wszystkie będą identyczne, jest praktycznie zerowe.

Kimberly Fugate, screen YT
Kimberly Fugate, screen YT
Kimberly Fugate, screen YT

"Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie" - powiedziała Kimberly Newsocracy. Dzieci przebywały w szpitalu przez kilka miesięcy, ponieważ nie były wystarczająco rozwinięte, ale ostatecznie pozwolono im wrócić do domu.

Teraz żyją szczęśliwie ze swoją mamą, tatą i starszą siostrą! "Nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieci. Przyniosły wielką radość nie tylko mnie i mojej rodzinie, ale także ludziom wokół mnie. Tak bardzo je kocham! ", mówi Kimberly.

Pisaliśmy również o: "Bezrobotna siostra mojego męża kupiła mieszkanie w nowym budynku. Od razu zaczęłam podejrzewać, że coś jest nie tak: Pokażę jej luksus"

Może zainteresuje: Za każdym razem, gdy moja córka mówi do swojej teściowej "mamo", grunt usuwa mi się spod nóg. W końcu ma tylko jedną matkę i jestem nią ja

Przypominamy o: Smutne wieści z polskiego kina. Aktorka z "Barw szczęścia" nie żyje