Kiedy powiedziałem mamie, że wkrótce przedstawię ją mojej narzeczonej, mama natychmiast powiedziała, że moja dziewczyna rozmawia ze mną tylko dla zysku, ponieważ jesteśmy dość zamożnymi ludźmi: mamy kilka mieszkań, samochód i daczę, ale w rzeczywistości byłem pewien, że uczucia mojej narzeczonej są szczere.

Przedstawiłem Julię rodzicom. Matka jej nie polubiła, ale ojciec, który jest trochę wybredny, od razu polubił synową.

Moja matka komunikowała się z moją synową nie z jej winy, nieustannie krytykując każdy jej ruch, ale moja żona nigdy nie powiedziała mojej matce złego słowa.

Kiedy urodził się nasz syn, myślałem, że po tym wydarzeniu moja matka trochę zmięknie w stosunku do synowej. Zaprosiliśmy ją do naszego domu, aby poznała naszego wnuka, a kiedy przyszła, od razu powiedziała, że mój syn nie jest taki jak ja i nawet nie zawahała się powiedzieć, że moja żona wyszła.

Po tych słowach biedna dziewczyna zaczęła płakać i poszła do swojego pokoju, a ja wyrzuciłem własną matkę i powiedziałem jej, żeby więcej nie przychodziła do naszego domu.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

Moja żona często namawiała mnie, abym pozwolił matce zobaczyć się z wnukiem, ale nie zgadzałem się, ponieważ nie chciałem słuchać obelg pod jej adresem. A potem, 10 lat później, mój tata zadzwonił i powiedział, że moja matka została przyjęta do szpitala i tylko kobieta może się nią opiekować, a wtedy moja żona powiedziała, że zajmie się moją teściową.

Moja mama, widząc obok siebie synową, rozpłakała się, przyznała, że zachowała się wobec niej okropnie i chciała przeprosić, a teraz moja mama akceptuje moją żonę jak własną córkę, a nawet lepiej.

Pisaliśmy również o: "Chciałam dobrze, ale wyszło jak zwykle. Pomogłam moim dzieciom posprzątać domek, a one odebrały mi klucze"

Może zainteresuje: "Zawsze wstydziłam się rodziców, ale kiedy przyprowadziłam mojego narzeczonego na spotkanie z nimi, zdałam sobie sprawę, jak bardzo się myliłam"

Przypominamy o: Moja stara matka prosi mnie o pieniądze, ale jestem bezrobotna. Niech prosi znajomych albo idzie do pracy: to nie mój problem