Opuściła ich bez żalu. Oni też nie przejęli się nieobecnością córki. W mieście Anna dostała pracę i wynajęła pokój od samotnej kobiety. Poznała i zakochała się w Igorze.

Uważała swoje życie za udane. A kiedy zaszła w ciążę, podzieliła się dobrą nowiną ze swoim kochankiem. Nigdy więcej nie zobaczyła Igora. On uciekł... Przez dziewięć miesięcy ciężko pracowała, aby zgromadzić oszczędności potrzebne do urodzenia dziecka, zapłaciła za salę z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

A teraz leżałam w szpitalu położniczym, płacząc z urazy." - Nie możesz płakać. Twoje emocje są przekazywane córce. "A co, jeśli mleko zniknie?" Pielęgniarka Joanna powiedziała jej: "Uciekło?" "Tak." "Moja dziewczynko, nie jesteś jedyna.

- Moja córka i ja damy sobie radę... - Trzydzieści pięć lat temu wyjechałam stąd sama z synem. Nasz tata zmarł, gdy byłam w szóstym miesiącu ciąży - powiedziała Joanna, stojąc z Anną na werandzie szpitala położniczego.

W tym momencie podjechał samochód i wysiadł z niego mężczyzna z bukietem. "Był czas, kiedy ludzie pomagali mi i mojemu synowi. Teraz nadszedł czas, abyśmy pomogli tobie. To jest mój syn Andrzej.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Odwiezie cię do domu... Andrzej odwiózł Annę do domu i pomógł jej wejść do mieszkania. Od tamtej pory co tydzień przywozi jedzenie dla młodej matki i jej córki.

Marta, która początkowo patrzyła na mężczyznę podejrzliwie, zmieniła się ze złości w słodycz, gdy poznała szczegóły. Zgłosiła się nawet na ochotnika, by pomóc samotnej matce.

- "Anno, nie musisz mi już płacić za pokój. Po prostu podzielimy rachunek za media na pół. A ja pomogę ci z Katezhiną. Po prostu zostań z nią do roku, a potem ja się nią zajmę.

A ty możesz wrócić do pracy..." Joanna odwiedzała też Annę i Katerynę. I pewnego dnia podzieliła się z nią swoim nowym zmartwieniem.

Pisaliśmy również o: Rodzina adoptuje dzieci z sierocińca: tydzień później dowiaduje się, że będzie ich dwa razy więcej

Może zainteresuje:"Jestem przeciwko konwencjonalnym normom: Piękno może być inne"

Przypominamy o: "Usłyszałam krzyki i udało mi się przybyć na czas, aby uratować moją babcię przed jej synową. Jak mogłaś to zrobić"