Rodzicielstwo pełne jest skrajnych emocji i odpowiedzialnych decyzji. Jednak zdarza się, że pary marzące o powiększeniu rodziny nie myślą o byciu ich biologicznymi rodzicami. Na świecie jest bardzo dużo dzieci szukających domów i kochających rodziców.

Historia Rachel i Aarona przywraca wiarę w dobrych ludzi, którzy marzą o bezinteresownym uszczęśliwieniu drugiego człowieka. Para od zawsze marzyła o dużej rodzinie, choć wiedziali, że najlepszą decyzją będzie adopcja.

Małżeństwo zamieszkuje konserwatywne miasteczko na południu Stanów Zjedoczonych. W adopcji nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie jeden drobny szczegół. Oboje są biali ich adoptowane dzieci, będące rodzeństwem są czarnoskóre. Jak oboje przyznają ta decyzja wpłynęła na ich dotychczasowe życie. Sąsiedzi komentują całą sytuacje dość jednoznacznie. Uważają, że Rachel zdradziła męża. Para jednak nie przejmuje się uszczypliwościami, przyznają, że są najszczęsliwszymi rodzicami na świecie, bo mają cudowne dzieci, a kolor skóry nie ma znaczenia.

Historia wzruszającego zdjęcia, które obiegło cały świat

Po adopcji małżeństwo zapragnęło kolejnego potomka. Tym razem Rachel i Aaron zdecydowali się na ciąże. Tu jednak znowu podjęli dość zaskakującą decyzje. Po konsultacji z psychologiem i z myślą o dzieciach, zdecydowali się na adopcję czarnoskórych zarodków, by między rodzeństwem nie było różnic rasowych.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Rachel urodziła trójkę zdrowych, czarnoskórych maluchów. Rodzina jest bardzo szczęśliwa. Małżeństwo przyznaje, że nie przejmują się komentarzami i wychowują swoje dzieci w duchu tolerancji. Nie ważne, jaki kto ma kolor skóry tylko jakim jest człowiekiem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana