Ze powodu obecnej teraz sytuacji, a właśnie panującego koronawirusa, zamknięto sporo miejsc, gdzie może być wielkie zgromadzenie ludzi. Pracują tylko apteki, skłepy spożywcze. Sporo sklepów spożywczych wprowadzają wielkie zmiany w swojej pracy, wszystko po to, aby zabiezpieczyć ludzi od zakażenia się koronawirusem.

Profesor Robert Kelly powraca do BBC, teraz już ze swoją rodziną

Tak, wcześniej pisaliśmy o tym, jak Lidl wprowadza nowe zmiany w swojej pracy. Całe zespole pracowników są dzielone na mniejsze grupy , aby mieć jak najmniejszy kontakt między sobą. Każda płacówka Lidla ma specjalne podajniki ze środkami dezynfekcyjnymi oraz płynów antybakteryjnych. Senjorzy, ci którzy znajdują się pod wielkim ryzykiem zakażenia się wirusem, obsługiwane w kasach priorytetowo. Szczegółowo o tym, możesz przeczytać w naszym artykule. 

Sklep Biedronka

Z każdym dniem sytuacja się nie ulepsza, dlatego sklepy spożywcze wprowadzają nowe zmiany w swojej pracy. Tak, Biedronka postanowiła zrobić przerwy dla swoich pracowników. Codziennie między godz. 13:30 a 14:30 sklepy będą zamknięte w celu bezpiecznej wymiany pracowników. Do tego dołączył się i tak samo Lidl, "system krótkich przerw pomiędzy zmianą poranną i popołudniową, tak aby sklepy były nieprzerwanie otwarte".

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Kolejne zmiany w sklepach spożywczych

Koronawirus w Polsce: pierwsza komunia święta odwołana?

W dalszym ciągu będziemy obserwować funkcjonalność tych zmian i rozwijać oraz adaptować je na bieżąco - możemy dowiedzieć się z informacji prasowej. 

Natomiast nie wszystkie sklepy zdecydowali się na taki krok. Na przykład takie sklepy, jak  KauflandTesco, Netto, Żabka.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com