Kasia Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu i zakochali się w sobie. Potem był ślub i narodziny ich córki Heleny. Jednak w zeszłym roku dotarła do nas przykra wiadomość.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – przekazali.

Byłym małżonkom udało się znaleźć kompromis w sprawie opieki nad córką i podzielili się dniami, które będą z nią spędzać.

Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – zdradził informator Super Expressu.

Piotr Stramowski zaczął spotykać się z piękną Natalią, którą zabrał na premierę Pokusy.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Piotr Stramowski odpowiadał na pytania reporterów o opiekę nad córką:

Daję radę. Bardzo dużo czasu poświęcam córce i to jest też dla mnie czas odpoczynku. I super, że jest, bo podejrzewam, że inaczej jeszcze załadowałbym sobie go pod korek. Akurat mamy z Kasią tak, że jesteśmy 50 na 50 z młodą, więc jest czas na odpoczynek i na to, być na 100 proc. z dzieckiem – zrelacjonował.

Kasia Warnke też chyba zaczęła umawiać się z nieznajomym i nawet to ukrywała, ale gazeta Twoje Imperium zauważyła parę w polskiej restauracji i doniosła o tym.

Około 2 w nocy, zachowując dystans, wyszli z warszawskiego lokalu „Pod gigantami”. Idąc do taksówki, udawali, że się nie znają. Co innego, gdy zamknęły się za nimi drzwi auta. Tam nie szczędzili sobie czułości – czytamy na łamach magazynu.

Para słodko się przytuliła i dało się zauważyć, że szaleją między nimi uczucia.

Widać było, że zakochanych bawi ich sekret – zrelacjonowała redakcja.

Pisaliśmy również o: Beata Kozidrak odmawia ślubu ze swoim partnerem. "Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem"

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Żony i dzieci polskich skoczków. Narciarska rodzina wciąż się powiększa