Kasia Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu i zakochali się w sobie. Potem był ślub i narodziny ich córki Heleny. Jednak w zeszłym roku dotarła do nas przykra wiadomość.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – przekazali.

Byłym małżonkom udało się znaleźć kompromis w sprawie opieki nad córką i podzielili się dniami, które będą z nią spędzać.

Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – zdradził informator Super Expressu.

Piotr Stramowski zaczął spotykać się z piękną Natalią, którą zabrał na premierę Pokusy.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Piotr Stramowski odpowiadał na pytania reporterów o opiekę nad córką:

Daję radę. Bardzo dużo czasu poświęcam córce i to jest też dla mnie czas odpoczynku. I super, że jest, bo podejrzewam, że inaczej jeszcze załadowałbym sobie go pod korek. Akurat mamy z Kasią tak, że jesteśmy 50 na 50 z młodą, więc jest czas na odpoczynek i na to, być na 100 proc. z dzieckiem – zrelacjonował.

Kasia Warnke też chyba zaczęła umawiać się z nieznajomym i nawet to ukrywała, ale gazeta Twoje Imperium zauważyła parę w polskiej restauracji i doniosła o tym.

Około 2 w nocy, zachowując dystans, wyszli z warszawskiego lokalu „Pod gigantami”. Idąc do taksówki, udawali, że się nie znają. Co innego, gdy zamknęły się za nimi drzwi auta. Tam nie szczędzili sobie czułości – czytamy na łamach magazynu.

Para słodko się przytuliła i dało się zauważyć, że szaleją między nimi uczucia.

Widać było, że zakochanych bawi ich sekret – zrelacjonowała redakcja.

Pisaliśmy również o: Beata Kozidrak odmawia ślubu ze swoim partnerem. "Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem"

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Żony i dzieci polskich skoczków. Narciarska rodzina wciąż się powiększa