Jego ukochana żona Marta trafiła do szpitala i jest w ciężkim stanie.

Skoczek ma wiele wyróżnień w życiu sportowym, a jego fani bacznie śledzą jego sukcesy.

Dodatkowo zawsze ma silny front w domu w postaci żony Marty Kubackiej oraz córek Zuzanny i Mai.

Witaj na świecie Majeczko. Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami – napisała dumna Marta.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Sportowiec od razu wyjaśnił powód swojej nieobecności na turnieju w Vikersund.

Powodem był pogarszający się stan zdrowia Marty.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze – przekazał skoczek narciarski.

Fani natychmiast zaczęli pisać słowa wsparcia dla swojego idola. My również dołączamy się do ich słów i życzymy Marcie siły i zdrowia.

Walczcie Kochani. Dużooo zdrowia i siły – napisała Magdalena Stępień. Dawid, z całego serca wierzę, że wszystko będzie dobrze! Wszyscy myślami jesteśmy przy Was – Krzysztof Skórzyński. Dużo zdrowia i siły dla żony – Rafał Maślak.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz przerywa milczenie na temat wizyty Kurzajewskiego u swojej wnuczki. "Cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał"

Może zainteresuje Cię to: Brat Gąsiewskiej rzuca światło na prawdziwy powód rozstania Wiktorii z Adamem Zdrójkowskim. Co powiedział

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"