Anna Klara Teodora wyrasta na prawdziwą damę, a jej maniery w wieku 2 lat są do pozazdroszczenia.

Joanna Kurska jest bezpośrednio zaangażowana w wychowanie dziewczynki, a teraz, w wieku 2 lat, córka Jacka jest prawdziwą pięknością z bajki.

Urodziny Anny Klary Teodory – oznajmiła Joanna.

Anna Klara Teodora uśmiecha się radośnie i cieszy się z uwagi.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Nie był to jednak główny prezent, jaki dumna Joanna Kurska przygotowała dla Anny Klary Teodory.

Dziś urodziny Ani Teodory, lecimy spotkać się z Tatą – powiadomiła na Instagramie dumna mama.

Najlepszym prezentem był wyjazd za ocean do taty.

Spójrzcie tylko, ile radości i pozytywów dostała od tego spotkania 2-letnia solenizantka.

Kurscy bardzo za sobą tęsknią. Codziennie rozmawiają przez wideo komunikator, a Anna Klara Teodora całuje telefon, kiedy widzi tatę – zdradziła nam osoba z otoczenia rodziny.

Według znajomych stało się jasne, że para źle znosi rozłąkę, więc postanowili, że Joanna z dziećmi wkrótce przyjedzie do ojca na stałe.

Joanna tęskni, ale nie ma pretensji, o to, że Jacek skupia się teraz na pracy. Zawsze stała za nim murem, a on to samo robił dla niej. Są naprawdę dobraną i kochającą się parą.

Joanna i Jacek wkrótce znów zamieszkają razem.

Joanna z dziećmi leci do Stanów dopiero w wakacje. Jej syn chodzi w Polsce do szkoły, czeka więc na zakończenie roku szkolnego. Razem z kotem Iwanem polecą za ocean pod koniec czerwca. Joanna domyka wszystkie sprawy na miejscu, a Jacek poszukuje dla całej rodziny mieszkania w Waszyngtonie i przedszkola dla Teodory — zdradziła Plejadzie osoba z bliskiego otoczenia Joanny Kurskiej.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Skoczek pokazał niepublikowane do tej pory zdjęcie z dzieciństwa

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani