O niesłusznie skazanym na 25 lat pozbawienia wolności mężczyźnie zrobiło się znowu głośno po tym, jak jego była partnerka oskarżyła go o niepłacenie alimentów, a sprawę zaogniły wyznania jego matki i brata.

Teraz głos zabrał jego przyjaciel, który wprost przyznał, z jak poważnymi problemami zdrowotnymi mierzy się Tomasz Komenda.

Znowu jest głośno o Tomaszu Komendzie Cały kraj śledził proces o uniewinnienie Tomasza Komendy i jego dochodzenie do sprawiedliwości za niesłuszne skazanie.

Teraz znowu jest o nim głośno, a to za sprawą nieprzychylnych mu komentarzy, które padają z ust jego byłej partnerki Anny Walter, jak i jego matki i brata. Głos zabierają również przyjaciele, którzy bez ogródek mówią, że Komenda się pogubił i odwrócił się od najbliższych.

Teresa Klemańska, mama Tomasza, od dwóch lat nie rozmawiała z synem. 

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Tomek w ogóle się już do nas nie odzywa. Udaje, że nas nie zna. Nie chce mieć z nami nic wspólnego. Dopóki mieszkał z nami, było wszystko okej. Teraz Tomek ma złych doradców. To, co się stało z Tomkiem, to jest jego zasługa. Zobaczymy, jak daleko dojdzie. Spełnia marzenia wszystkich, tylko nie swoje — przekazała.

Brat Tomasza Komendy wtóruje matce.

- No cóż, jeszcze usłyszymy o Tomku, bo to dopiero początek jego upadku. Gdy się obudzi, będzie sam — mówił Krzysztof Klemański.

Jego przyjaciel zabrał głos Dziennikarz TVN Grzegorz Głuszak był przyjacielem Komendy. W rozmowie z Newsweekiem ujawnił, że mężczyzna nie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości, gdy wyszedł na wolność.

Głuszak zauważył, że w pewnym momencie jego przyjaciel wpadł w złe towarzystwo i zaczął odsuwać się od najbliższych mu osób.

Dziennikarz potwierdza, że Komenda zerwał kontakt z matką i resztą swojej rodziny. Więź z Głuszakiem także się rozpadła. 

[quote author=""]Po prostu któregoś dnia zostawił klucz na regale, wyszedł i do tej pory nie wrócił. Wiem, że zamieszkał w wyremontowanym, dwupokojowym mieszkanku po babci

Pisaliśmy również o: Jak Michał Wójcik radzi sobie po odejściu ukochanej. Wyznanie przyjaciela łamie serce

Może zainteresuje Cię to: Żona Kamila Stocha przeżywa odejście skoczka, który odchodzi na zawsze. "Piękne wspomnienia zostaną ze mną na zawsze"

Przypominamy o: Syn Krzysztofa Krawczyka przerażony decyzją macochy. Czy to koniec konfliktu rodzinnego