Gwiazda telewizji opowiada o apostazji.

Ida Nowakowska nie wstydzi się swojej religijności i w miarę możliwości opowiada o duchowej części swojego życia.

Dziś wiele gwiazd mówi, że odchodzi od kościoła i nie wierzy już w zasady domu duchowego.

Każdy dokonuje własnych wyborów. Nikt nie jest zmuszany do tego, aby być częścią Kościoła katolickiego. To jest wybór każdego człowieka. Nawet jeżeli ktoś jest wychowany w wierze katolickiej, to od niego później zależy ten wybór.

Ida Nowakowska wychowuje syna w wierze katolickiej, ale nie wyklucza, że kiedyś jej syn będzie chciał zmienić wyznanie lub wyrzeknie się wiary.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

A co on potem z tym zrobi, to już zależy od niego samego. To jest dla mnie najważniejsze, aczkolwiek bardzo trudne, więc zobaczymy - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Jack Herndon, mąż znanej prezenterki, to także człowiek głębokiej wiary.

Dlatego para ochrzciła już swojego syna.

Teraz dopiero jako taka dojrzała kobieta rozumiem, co dała mi wiara, co dali mi rodzicie wprowadzając mnie w ten świat - powiedziała Ida Nowakowska.

Pisaliśmy również o: Sześć fryzur, które poważnie postarzają kobiety. Dodadzą one kobiecie 10 lat życia i podkreślą wszelkie niedoskonałości

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska odkrywa rodzinny sekret. Kim jest jej ojciec i czym się zajmował

Przypominamy o: Czy Cleo wkrótce zostanie mamą? Tajemnica wyszła na jaw. "Tego nie da się zaplanować"