Chociaż wydawało się, że po tym incydencie nazwisko dziennikarki zniknie z pierwszych stron gazet, to wciąż jest ona tematem licznych spekulacji i rozmów.

Wielbiciele gwiazdy zadają sobie pytanie, czy jej syn również zdecyduje się rzucić pracę w tym telewizyjnym gigancie, w solidarności z matką. Okazuje się, że miał taki pomysł, ale został zablokowany przez samą Katarzynę Dowbor.

W rozmowie z "Super Expressem", popularna dziennikarka przyznała: "Zabroniłam mu. Powiedziałam: 'Nie wolno ci tego, synu, zrobić'". Wygląda na to, że matka nie chciała, aby jej syn cierpiał z powodu jej zwolnienia, a także chciała mu dać szansę na rozwój kariery we własnym tempie.

Dostałam SMS-a, że mam spotkanie z panem dyrektorem. Nie bardzo wiedziała, w jakiej sprawie, dlatego, że planowaliśmy kolejne transze. Byłam przekonana, że wszystko idzie swoim rytmem. Nagle dostaję wiadomość, że mam się stawić tego i tego dnia. Stawiłam się i byłam zaskoczona. Nie była to między nami rozmowa. Zobaczyłam, że tam jest moja producentka, że jest dyrektor firmy, która produkowała ten program i producent z ramienia Polsatu. Oni wszyscy siedzieli i nie odzywali się słowem. Nagle usłyszałam: „Stacja chce się z Panią pożegnać”.

Katarzyna Dowbor obchodzi w tym roku swoje 40-lecie pracy zawodowej, dlatego też nie miała zamiaru przechodzić na emeryturę. Gwiazda telewizji miała ogromną pasję do swojej pracy i głęboko wierzyła, że jeszcze przez wiele lat będzie prowadzić popularny program "Nasz nowy dom". Niestety, nowy dyrektor programowy stacji miał inne plany.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Na początku maja została zaproszona przez dyrektora na spotkanie, które okazało się być jednocześnie spotkaniem z producentką programu, dyrektorem firmy odpowiedzialnej za produkcję oraz producentem z ramienia Polsatu.

Wszyscy siedzieli milcząc, a pani Katarzyna została zaskoczona, gdy usłyszała, że "stacja chce się z Panią pożegnać". To ogromne zaskoczenie, szczególnie w takiej sytuacji, gdy spodziewała się rozmowy na temat ewentualnych zmian w programie.

Katarzyna Dowbor, która zawsze była lojalna wobec Polsatu, nie spodziewała się takiego zakończenia swojej kariery w tej stacji. Była przekonana, że na spotkaniu z nowym szefem będą omawiane plany dotyczące przyszłości programu i jego ewentualnych zmian. Zamiast tego otrzymała bukiet pożegnalnych kwiatów i została pozbawiona możliwości pożegnania się z widzami.

Pisaliśmy również o: Syn Dowbor wszedł na scenę i powiedział o zwolnionej mamie na wizji. "Wiesz, że jesteś najlepsza". Straci przez to pracę

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ujawnia nieznane fakty. Identyczne pierścionki zaręczynowe od byłego męża

Przypominamy o: Zdjęcie pełne miłości i wspomnień. Katarzyna Cichopek z babcią na urodzinach. Piękna chwila z rodzinnym szczęściem