Jurorka popularnego programu "Taniec z Gwiazdami" postanowiła podzielić się tym magicznym momentem za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Na opublikowanej fotografii widzimy ją w długiej sukni o nietuzinkowym kroju, ozdobionej efektownymi rękawami i oryginalnym dekoltem. Jej stylizacja była pełna klasy i szyku.

Sezon ślubny przyciąga uwagę wielu osób, a celebryci nie są wyjątkiem. W ostatnich tygodniach wiele znanych osobistości zamieszczało w sieci zdjęcia z różnych wesel, w których brali udział. Iwona Pavlović dołączyła do tej grupy, prezentując swoją własną fotografię z tego szczególnego wydarzenia.

Ślub, wesele, wspaniała zabawa. Piękni państwo młodzi... Maja i Piotr... Wszystkiego najlepszego, kochani. Żyjcie pięknie I szczęśliwie - napisała pod opublikowanym w niedzielę wieczorem obrazkiem.

W podpisie do zdjęcia Iwona Pavlović skierowała serdeczne życzenia nowożeńcom, wyrażając swoją radość z udziału w ich weselu. Fani nie szczędzili pochwał i komplementów, podziwiając zarówno jej wygląd, jak i samą atmosferę na zdjęciu. Wielu z nich porównało Iwonę Pavlović do wina, które z wiekiem staje się jeszcze lepsze.

Pani Iwona jak wino; Cóż można powiedzieć - cudnie; A Państwo i piękni, i młodzi - czytamy pod jej najnowszym wpisem.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" cieszy się ogromnym zainteresowaniem swoim profilem na Instagramie, gdzie ma setki tysięcy obserwujących. Jej stylizacje, w tym ta weselna, zawsze wywołują pozytywne reakcje i podziw fanów. Iwona Pavlović udowadnia, że elegancja i klasa są w modzie zawsze, niezależnie od okazji.

Wszyscy życzą Iwonie Pavlović dalszych sukcesów i nie mogą się doczekać kolejnych wyjątkowych momentów, które będzie mogła podzielić się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pisaliśmy również o: Świat muzyki w żałobie. Odszedł Krzysztof Olesiński, członek kultowego zespołu Maanam

Może zainteresuje Cię to: Iga Świątek świętuje 22. urodziny. Tajemniczy prezent, którym została obdarowana, wywołał poruszenie wśród fanów

Przypominamy o: Ekscytujące wiadomości od Barona. Sandra Kubicka nie kryje szczęścia