Para, którą połączyła miłość do podróży i życia pełnego przygód, zapewniła swoim fanom wyjątkowe chwile, publikując urocze zdjęcia z tego magicznego momentu.

Jednak to nie tylko radość ze zbliżającego się ślubu przyciągnęła uwagę, lecz także piękny pierścionek zaręczynowy, który pojawił się na palcu Marceliny.

Ogłoszenie zaręczyn to naturalny krok w związku pary, która po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała się jako para podczas Polsat SuperHit Festiwal w 2022 roku.

Od tamtej pory nie kryli swojego uczucia i widać było, że odnaleźli w sobie szczęście i spokój. Jednak teraz, Marcelina Zawadzka chce podzielić się ze światem jeszcze większym szczęściem - swoimi zaręczynami.

Max Gloeckner, pochodzący z Niemiec partner Marceliny, zaproponował jej małżeństwo w wyjątkowo malowniczych okolicznościach podczas wspólnej podróży do Arizony.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Gwiazda Polsatu nie kryje swojej radości i wdzięczności za tak niezwykły moment. Na swoim koncie na Instagramie podzieliła się serią zdjęć, na których można podziwiać ich uśmiechy, miłość i oczywiście - piękny pierścionek zaręczynowy.

W jednym z wpisów Marcelina Zawadzka napisała:

Przepełnia mnie wdzięczność i ogromna radość, ze udało Nam się spotkać w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu🙏🏽 🌎🔥❤️ Mam wielkie szczęście, że było mi dane w tym życiu, zaznać od drugiego człowieka prawdziwej szczerości, autentyczności, naturalnej miłości, bezinteresowności, dostrzeżenia prawdziwości, dobrej intencji i ekstremalnie pieknej wrażliwości na drugiego człowieka🙌🏼 Jestem wielką szczęściarą, ze mam Cie przy sobie… Warto było czekać (jak niektórzy mówią - długo ;) hehehe na Ciebie 🦄 Miłość jest wszystkim♥️ Dzięki Tobie wiem to na pewno🙏🏽 - dzieliła się radośnie z fanami swoimi ślubnymi planami.

Choć para ogłosiła zaręczyny, to oczywiście uwagę fanów przyciągnął również pierścionek zaręczynowy, który ozdabia palec Marceliny. To piękny błyszczący klejnot, który symbolizuje ich miłość i zaangażowanie. Niektórzy z fanów zauważyli, że rozmiar pierścionka może być nieco za duży, co wprawiło ich w uśmiech. Niemniej jednak, wszyscy zgodni są co do tego, że para wydaje się być naprawdę zakochana i szczęśliwa.

Hehe pierścionek chyba za duży? Mój mąż też mi kupił za duży i pasował na palca wskazującego 😂💞piękna ta Wasza miłość , gratulacje!😍 - żartobliwie komentowała jedna z fanek.

W komentarzach pod postem fani wyrazili swoje gratulacje i życzenia.

- Gratulacje Marcelinka❤️Bije od Was miłość i szczęście. Życzę Wam, żeby zawsze tak było🌹🌹🌹 - Kochana jesteś wspaniałą osobą o wielkim sercu która pomaga i wspiera wszystkich. Nigdy nie wątpiłam że natrafisz na swojej drodze na odpowiedniego,tego jedynego człowieka który obdarzy cię tym samym czym ty obdarzasz innych. Jestem przeszczęśliwa że w końcu natrafiłaś na tego odpowiedniego jedynego człowieka który się o ciebie zatroszczy wesprze wysłucha a co najważniejsze obdarzy miłością, ponieważ zasługujesz na wszystko co najlepsze! Jeszcze raz gratulacje ❤️❤️❤️😘😍🥰 - Jesteście cudowni 🔥 niech Wasza miłość trwa przez całe wspólne życie ❤️ - życzyli fani.

Warto zauważyć, że zaręczyny gwiazdy przyciągnęły uwagę mediów i fanów nie tylko ze względu na ogromną popularność Marceliny, ale także ze względu na jej szczerość i otwartość wobec fanów. To właśnie dzięki takiej postawie gwiazda buduje trwałe relacje z publicznością i udowadnia, że nawet w świecie show-biznesu można zachować autentyczność i bliskość z fanami.

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"