Tym razem jednak to, jak zareagowała Katarzyna Cichopek na ostatni wywiad byłej dziewczyny Marcina Hakiela, Dominiki, stało się centralnym tematem rozmów w środowisku showbiznesu.

Aktorka, która kiedyś była żoną Hakiel, zdecydowanie nie pozostała bierna wobec tych informacji i postanowiła podzielić się swoimi myślami.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, para przez długi czas stanowiąca wzór partnerskiej harmonii, rozeszła się kilka lat temu. Tancerz po zakończeniu związku odnalazł miłość w ramionach Dominiki, z którą stworzył szczęśliwy związek.

Informacje o ich relacji były skąpe, a para starała się zachować swoją prywatność przed kamerami i oczami mediów. W końcu media obiegła jednak informacja, że para rozstała się, a Dominika potwierdziła te doniesienia w wywiadzie dla serwisu ShowNews.

Tak, to prawda. W Krotoszynie nie było tajemnicą, że są parą, ale dziś Dominika milczy na ten temat. To ona podjęła tę decyzję, bo Dominika to bardzo odpowiedzialna i myśląca o przyszłości kobieta. Sporo już w życiu przeszła i jest bardzo ostrożna. Wielu jej znajomych pytało ją wielokrotnie, dlaczego nie przeniosła się do Warszawy, a ona odpowiadała, że ta decyzja wymaga czasu. I chce bardziej poznać Marcina. W końcu jest matką dwojga dzieci – mówił informator Świata gwiazd.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Słowa Dominiki dotarły również do Katarzyny Cichopek, co nie mogło pozostać bez echa. Zdaniem znajomych aktorki, była żona Marcina Hakiel zaskoczona i wzruszona reakcją Dominiki.

Te słowa ją bardzo wzruszyły i zaskoczyły – powiedział znajomy Kasi Cichopek z planu serialu M jak miłość.

Reakcja Cichopek jest wyrazem tego, że pomimo zakończenia swojego związku z Hakielem, aktorka wciąż interesuje się jego życiem i jest otwarta na to, co dzieje się w jego świecie. To dowód na to, że mimo upływu czasu, relacje między byłymi partnerami nie zawsze są pełne napięć i konfliktów.

Jednak to nie koniec historii. Z informacji przekazanych przez źródła bliskie Dominice, wynika, że zarówno ona, jak i Katarzyna Cichopek planują spotkanie. Chociaż nie znamy szczegółów tego spotkania, warto zastanowić się nad tym, czy może ono przyczynić się do wyjaśnienia pewnych kwestii i umocnienia relacji między tymi dwiema kobietami.

Nie ulega wątpliwości, że Katarzyna Cichopek pozostaje postacią wyjątkową w polskim showbiznesie. Jej reakcja na wywiad Dominiki pokazuje, że mimo zakończenia swojego związku z Marcinem Hakielem, nadal jest obecna w jego życiu emocjonalnie. Czy planowane spotkanie przyniesie wyjaśnienie i nowe zrozumienie między tymi dwiema kobietami? Pozostaje to zagadką, którą czas pokaże.

Pisaliśmy również o: Hubert Urbański odsłania zarobki. Są to wyjątkowe stawki. "Mam to szczęście"

Może zainteresuje Cię to: Nowy rozdział dla Marcina Hakiela. Wymowne zdjęcie po zakończeniu związku. "Życie jest piękne"

Przypominamy o: Martyna Wojciechowska o zakończonym małżeństwie z Kossakowskim. "Małżeństwo mi nie wyszło"