Tegoroczny OFF Festival w Katowicach przyciągnął uwagę fanów muzyki i show-biznesu nie tylko doskonałą muzyczną oprawą, ale również zaskakującymi kuluarowymi plotkami. Jednym z najgorętszych tematów stała się obecność aktorki młodego pokolenia, Marii Dębskiej, u boku znanego polskiego muzyka, Dawida Podsiadło. To właśnie ich wspólne pojawienie się na festiwalu wywołało lawinę spekulacji i pytań – czy to oznacza, że między nimi rodzi się romans?

Dawid Podsiadło, znany z wyjątkowego talentu muzycznego, nie był pierwszy raz obecny na takich imprezach. Jednak towarzysząca mu Maria Dębska, aktorka dobrze znana z młodzieżowych produkcji, wzbudziła zainteresowanie nie tylko fanów muzyki, ale także plotkarskich mediów. Ich bliska obecność podczas festiwalowych występów stała się tematem gorących dyskusji.

Światło reflektorów padało na tę parę, gdy rzekomo zostali zauważeni razem po zakończeniu koncertów. Informatorzy Wirtualnej Polski twierdzą, że Maria i Dawid zostali zobaczeni wspólnie w jednym z katowickich hoteli, a potem mieli podobno wracać do Warszawy razem samochodem. Czy to tylko przyjacielskie spotkanie czy coś więcej? Czy można przypuszczać, że między nimi tli się romans?

Dawid Podsiadło od dłuższego czasu stara się chronić swoje życie prywatne przed nadmierną uwagą mediów. Niemniej jednak w przeszłości nie unikał wzmianek o swoich związkach. W rozmowie u Kuby Wojewódzkiego, zdradził, że jest w związku ze skrzypaczką ze swojego zespołu.

Maria Dębska natomiast, choć skupia się na aktorstwie, także była osobą, którą mediom przypisywano związki, w tym ostatnio z Erykiem Klumem. Ostatecznie aktorka zdementowała te plotki, tłumacząc, że są jedynie kolegami z planu.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Warto wspomnieć, że Maria Dębska była wcześniej żoną Marcina Bosaka, z którym rozwiodła się w 2022 roku. To zakończenie małżeństwa było dla niej trudnym doświadczeniem, o czym sama wspominała. W kontekście tej sytuacji jej obecność u boku Dawida Podsiadło wywołuje jeszcze większe zainteresowanie i spekulacje na temat ich relacji.

Czy to jedynie przyjaźń i towarzyska bliskość czy może coś więcej? Czy Maria Dębska i Dawid Podsiadło faktycznie ukrywają przed mediami gorący romans? Przyszłość może wyjaśnić to zagadnienie, tymczasem ich wspólne pojawienie się na OFF Festivalu nie pozostaje bez echa i przyciąga uwagę zarówno fanów, jak i ciekawskich obserwatorów show-biznesu.

Pisaliśmy również o: Hubert Urbański odsłania zarobki. Są to wyjątkowe stawki. "Mam to szczęście"

Może zainteresuje Cię to: Nowy rozdział dla Marcina Hakiela. Wymowne zdjęcie po zakończeniu związku. "Życie jest piękne"

Przypominamy o: Martyna Wojciechowska o zakończonym małżeństwie z Kossakowskim. "Małżeństwo mi nie wyszło"