To wydarzenie wstrząsnęło opinią publiczną i pozostawiło pytania o to, co tak naprawdę stało się tej nocy. Jeden z elementów tej historii, który wywołał dużo spekulacji, to kelnerka o imieniu Ewa, która była ostatnią osobą widzianą w towarzystwie Woźniaka-Staraka i przeżyła wypadek. Co teraz się z nią dzieje?

18 sierpnia 2019 roku Polska utraciła jedną ze znanych postaci świata rozrywki. Piotr Woźniak-Starak, znany z produkcji filmowych i telewizyjnych, zginął w dramatycznych okolicznościach. Nocny rejs motorówką na jeziorze Kisajno zakończył się tragedią. Wspólnie z nim na łodzi znajdowała się również tajemnicza kelnerka o imieniu Ewa.

To właśnie ona była ostatnią osobą, która widziała Woźniaka-Staraka żywego. Nieszczęśliwy wypadek pozbawił życia producenta, a losy Ewy stały się przedmiotem zainteresowania opinii publicznej.

Według doniesień medialnych sprzed czterech lat, Piotr Woźniak-Starak i Ewa zdecydowali się na nocny rejs po jeziorze Kisajno. Niestety, wyprawa zakończyła się tragedią. Mężczyzna wypadł z motorówki i nie zdołał wyjść z wody, a Ewa również znalazła się w jeziorze, jednak udało jej się dotrzeć na brzeg. Tego tragicznego wydarzenia było świadkiem tylko ona.

Wypadając z motorówki, Ewa bardzo mocno uderzyła się w nogę. Na szczęście uraz nie był aż tak poważny, bo mogła płynąć. Jako że jest instruktorką żeglarstwa, wiedziała, jak zachować się w wodzie, prawdopodobnie zdjęła z siebie niepotrzebne warstwy ubrań i udało jej się dopłynąć do brzegu. Była w szoku, nie wiedziała, co dokładnie się stało. Wiedziała tylko, że Piotr też wypadł i że straciła go z oczu - donosił "Super Express".

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Po wypadku kelnerka zniknęła z mediów społecznościowych, a jej ślady zaginęły na pewien czas. Po czterech latach od tragicznego wydarzenia pojawiła się jednak na Facebooku, publikując zdjęcie na łodzi z opisem "żyję". Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi: gdzie była przez te lata? Co działo się w jej życiu po tej traumatycznej nocy?

Według informacji dostarczonych przez "Fakt", Ewa powróciła do swojej rodzinnej miejscowości. Po tragicznym zdarzeniu usunęła swoje konta na mediach społecznościowych i wycofała się z życia publicznego. Jednak jej ostatnie pojawienie się na Facebooku wzbudziło pewne kontrowersje i pytania. Czy kelnerka wraca do normalnego życia? Czy zdecyduje się zabrać głos w sprawie? Tego nie wiadomo.

Czwarta rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka przypomina nam o tragedii, która wstrząsnęła Polską i nie pozostawiła nikogo obojętnym. Tajemnica związana z rolą Ewy w tym wydarzeniu wciąż budzi ciekawość i spekulacje. Czy kiedykolwiek poznamy pełną prawdę o tej nocy na jeziorze Kisajno? Czas pokaże, czy kelnerka zdecyduje się podzielić swoją historią i odpowiedzieć na pytania, które towarzyszą tej tragicznej sprawie.