Jednak w tle jej medialnej kariery zawsze stała zdecydowana ochrona prywatności, szczególnie jeśli chodzi o życie uczuciowe. To właśnie dlatego wyznania z tej sfery są tak niezwykle rzadkie i budzą tak duże zainteresowanie.

Związana z takimi programami jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior", Marta Manowska zdobyła sobie miejsce w sercach widzów.

Cieszy się ona nie tylko popularnością w sferze zawodowej, ale również w mediach społecznościowych, gdzie tysiące fanów śledzi jej codzienne poczynania. Niemniej jednak prezenterka zdaje sobie sprawę z wagi ochrony prywatności w erze medialnej ekspozycji.

Mimo że kilka lat temu media rozbrzmiewały od plotek o romansie Marta Manowska i uczestnika "Rolnik szuka żony", Łukasza Siebierskiego, celebrytka nigdy nie potwierdziła tych doniesień. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Show" wyznała, że preferuje żyć trochę na uboczu show-biznesowej machiny, kierując się własnym tempem i warunkami.

W najnowszym wywiadzie Marta Manowska postanowiła dokonać pewnego wyjątku i opowiedziała o swoim podejściu do sfery uczuć.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Staram się żyć trochę obok tej całej show-biznesowej machiny, spokojnie i w swoim tempie na swoich warunkach - mówiła w rozmowie z magazynem "Show".

Choć nadal pozostaje zdecydowanie ostrożna i dyskretna w tej kwestii, przyznała, że spędza czas na Instagramie, gdzie dzieli się fragmentami swojego życia, takimi jak podróże czy inspirujące książki. Niemniej jednak linia prywatności jest dla niej nie do przekroczenia, a szczegóły związane z jej życiem uczuciowym pozostaną tajemnicą.

- Spędzam trochę czasu na Instagramie i pokazuje tam trochę swojego życia, ale głównie podróże, książki czy jakieś takie momenty szczęścia, którymi chcę się dzielić. Na pewno nie pokazuję bardzo prywatnych tematów i tego nigdy nie zrobię. Nie zrobię nigdy żadnej okładki o małżeństwie, o ciąży, o związku... Nie pójdę nigdy na ramówkę z partnerem - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Jest jasne, że prezenterka konsekwentnie stawia na granicę między światem medialnym a swoją prywatną sferą. To stanowisko budzi szacunek wśród fanów, którzy doceniają jej autentyczność i zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Pisaliśmy również o:Skandal w centrum miasta. Monika Richardson wymienia ostry spór z córką. "Wyrwała matce telefon z rąk"

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów