Ostatnie doniesienia skupiają się na jego weekendowym wypadzie do Gdańska, gdzie spędził miło czas w towarzystwie swoich bliskich. To jednak nie wszystko - ten wyjazd przyniósł coś zupełnie nieoczekiwanego, czego dotąd nie widzieliśmy u Hakiela!

Dzieci Marcinaka wraz z ich mamą, Katarzyną Cichopek, spędzają ostatnie dni wakacji w miłym towarzystwie.

To dało tancerzowi możliwość odetchnięcia i zregenerowania się po okresie intensywnej aktywności. Wybór Gdańska na weekendowy relaks okazał się strzałem w dziesiątkę, skoro Marcin zdecydował się na powrót do tego miejsca.

Ostatnie wieczory spędzone w Gdańsku były jednak diametralnie inne niż poprzednie. Zwykle kojarzymy Hakiela z tańcem i energicznymi występami. Tym razem, tancerz postanowił odkryć inną stronę zabawy. Na zdjęciach udostępnionych w sieci, pokazał nam romantycznie oświetloną panoramę miasta oraz przytulną chwilę z filiżanką ciepłego napoju.

Niewątpliwie to jednak wieczorne szaleństwa okazały się prawdziwym zaskoczeniem. Hakiel podzielił się z nami zdjęciami, na których możemy zobaczyć go w otoczeniu malowniczych kamieniczek, otulonych światłami. Czy to był koncert pod chmurką? A może tancerz zorganizował swoją własną dyskotekę? Jedno jest pewne - Marcin potrafił się wyjątkowo dobrze bawić!

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Gdańsk wydaje się być miejscem, które oczarowało Hakiela swoim urokiem i atmosferą. To tu celebryta mógł spędzić zarówno relaksacyjne chwile z rodziną, jak i wyjść poza swoją znaną stronę artystyczną. Wieczorne wyjście podkreśla, że tancerz potrafi się doskonale bawić i delektować chwilą, niezależnie od kontekstu czy towarzystwa.

Marcin Hakiel udowodnił nam, że potrafi być nie tylko energicznym tancerzem, ale także facetem, który potrafi cieszyć się życiem i pozwalać sobie na różnorodne przyjemności. Ten niespodziewany zwrot pokazuje, że w jego przypadku zawsze można spodziewać się czegoś nieoczekiwanego - zarówno na parkiecie, jak i w życiu codziennym.

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny podbija serca fanów nowym zdjęciem. „Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi”

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Woźniak-Starak oddaje hołd mężowi wyznaczając nowy kierunek

Przypominamy o: Romantyczny ślub Krzysztofa Skiby. Pierwsze fotografie wpłynęły do sieci