Ostatnie doniesienia skupiają się na jego weekendowym wypadzie do Gdańska, gdzie spędził miło czas w towarzystwie swoich bliskich. To jednak nie wszystko - ten wyjazd przyniósł coś zupełnie nieoczekiwanego, czego dotąd nie widzieliśmy u Hakiela!

Dzieci Marcinaka wraz z ich mamą, Katarzyną Cichopek, spędzają ostatnie dni wakacji w miłym towarzystwie.

To dało tancerzowi możliwość odetchnięcia i zregenerowania się po okresie intensywnej aktywności. Wybór Gdańska na weekendowy relaks okazał się strzałem w dziesiątkę, skoro Marcin zdecydował się na powrót do tego miejsca.

Ostatnie wieczory spędzone w Gdańsku były jednak diametralnie inne niż poprzednie. Zwykle kojarzymy Hakiela z tańcem i energicznymi występami. Tym razem, tancerz postanowił odkryć inną stronę zabawy. Na zdjęciach udostępnionych w sieci, pokazał nam romantycznie oświetloną panoramę miasta oraz przytulną chwilę z filiżanką ciepłego napoju.

Niewątpliwie to jednak wieczorne szaleństwa okazały się prawdziwym zaskoczeniem. Hakiel podzielił się z nami zdjęciami, na których możemy zobaczyć go w otoczeniu malowniczych kamieniczek, otulonych światłami. Czy to był koncert pod chmurką? A może tancerz zorganizował swoją własną dyskotekę? Jedno jest pewne - Marcin potrafił się wyjątkowo dobrze bawić!

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Gdańsk wydaje się być miejscem, które oczarowało Hakiela swoim urokiem i atmosferą. To tu celebryta mógł spędzić zarówno relaksacyjne chwile z rodziną, jak i wyjść poza swoją znaną stronę artystyczną. Wieczorne wyjście podkreśla, że tancerz potrafi się doskonale bawić i delektować chwilą, niezależnie od kontekstu czy towarzystwa.

Marcin Hakiel udowodnił nam, że potrafi być nie tylko energicznym tancerzem, ale także facetem, który potrafi cieszyć się życiem i pozwalać sobie na różnorodne przyjemności. Ten niespodziewany zwrot pokazuje, że w jego przypadku zawsze można spodziewać się czegoś nieoczekiwanego - zarówno na parkiecie, jak i w życiu codziennym.

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny podbija serca fanów nowym zdjęciem. „Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi”

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Woźniak-Starak oddaje hołd mężowi wyznaczając nowy kierunek

Przypominamy o: Romantyczny ślub Krzysztofa Skiby. Pierwsze fotografie wpłynęły do sieci