Jednym z kluczowych momentów w ich życiu był ślub, który odbył się 15 lat temu. To właśnie tam, na ślubnym kobiercu, zaczęła się ich wspólna życiowa podróż, pełna miłości, emocji i wyzwań.

Jednak po latach związku, małżeństwo przestało istnieć, co wielu fanów zasmuciło. Dziś przyjrzymy się kulissom ich ślubu i odkryjemy prawdę o tej wyjątkowej chwili.

Spotkanie na Parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Marcina Hakieła rozpoczęła się na parkiecie programu "Tańca z Gwiazdami" w 2005 roku. Wspólne treningi i rywalizacja w tańcu zbliżyły ich do siebie, a iskra między nimi szybko przerodziła się w prawdziwe uczucie. Uczestnictwo w tym programie nie tylko przyniosło im tytuł zwycięzców, ale przede wszystkim dało im okazję do nawiązania trwałego związku.

Ślub w Zakopanem

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Po trzech latach związku, para zdecydowała się sformalizować swój związek. Ich ślub, który odbył się w 2008 roku, był jednym z najważniejszych wydarzeń roku w polskim show-biznesie. Uroczystość miała miejsce w malowniczym sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, co nadawało jej szczególny urok i klimat.

Po ceremonii ślubnej przyszedł czas na wesele, które odbyło się w zakopiańskim hotelu Wersal. Było to wyjątkowe wydarzenie, na które licznie przybyli przyjaciele i rodzina pary młodej. Impreza weselna trwała do samego rana, a goście bawili się doskonale, świętując miłość Katarzyny i Marcina.

Rodzina i Dzieci

Po ślubie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kontynuowali swoje życie jako małżeństwo. Przez lata tworzyli zgraną i szczęśliwą rodzinę. Wspólnie powitali na świecie dwoje dzieci, Adama i Helenę, które stali się najważniejszą częścią ich życia. Rodzina była dla nich priorytetem, a miłość, jaką darzyli swoje dzieci, była niepodważalna.

Rozstanie i Koniec Małżeństwa

Niestety, po wielu latach szczęśliwego małżeństwa, w marcu 2022 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie. Decyzja ta była wynikiem długich i trudnych rozmów małżeńskich. Para podjęła wspólną decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa, podkreślając jednocześnie, że pozostają w przyjaznych relacjach ze względu na dobro swoich dzieci.

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować

Prawda o Ślubie Katarzyny Cichopek

Po latach od ich rozstania, wyszły na jaw pewne szczegóły związane z ich ślubem, które były mało znane opinii publicznej. Okazuje się, że Katarzyna Cichopek nie była przekonana do ślubu i nie uważała go za niezbędny element ich związku. To Marcin Hakiel naciskał na formalizację ich relacji poprzez ślub.

- To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał - mówiła aktorka.

Mimo wątpliwości i różnicy zdań, para zdecydowała się na ślub, który stał się ważnym momentem w ich życiu. Choć ich małżeństwo zakończyło się po latach, pozostawiło wiele wspaniałych chwil i dwóch wspaniałych dzieci.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski na skraju bankructwa, ale buduje luksusowy dom. Jak udało mu się tego dokonać

Może zainteresuje Cię to: Żona Dawida Kubackiego dzieli się wzruszającym nagraniem po problemach z sercem

Przypominamy o: Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"