Jednak, co może być zaskakujące dla wielu, to fakt, że wspomina ona ciepło swojego zmarłego teścia. Była teściowa Pauliny nie ma do niej żadnych pretensji, a sama Paulina poświęciła mu nawet swój doktorat.

Choć Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się już jakiś czas temu, to początkowo utrzymywali, że zachowują dobre relacje. Sytuacja diametralnie zmieniła się rok temu, kiedy Paulina ujawniła publicznie, że jej były mąż zaangażował się w romans z Kasią Cichopek.

Od tamtego momentu stosunki między byłymi małżonkami stały się napięte, a w jednym z incydentów nawet konieczne stało się wezwanie policji po wizycie Pauliny u byłej teściowej.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że byłej teściowej Pauliny, zmarłej kilka lat temu, nie można niczego zarzucić. Co ciekawe, Smaszcz wspomina o swoim byłym teściu z ogromnym ciepłem i szacunkiem.

Paulina Smaszcz: Pamięć o Byłym Teściu

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

W dniu Wszystkich Świętych, w szczególnie ważnym poście na swoim profilu społecznościowym, Paulina Smaszcz postanowiła upamiętnić zmarłe osoby, które były jej bliskie. Wśród nich wymienia także swojego byłego teścia, co może być zaskoczeniem dla wielu osób. Warto dodać, że Smaszcz ujawniła, iż zadedykowała mu swój doktorat, co dotąd nie było powszechnie znane.

W swoim wzruszającym wpisie na Dzień Zaduszny, Paulina Smaszcz napisała:

Brakuje mi byłego Teścia, któremu zadedykowałam swój doktorat, bo tylko on we mnie wierzył"

To świadczy o tym, że mężczyzna odegrał ważną rolę w jej życiu, będąc źródłem wsparcia i wiary w jej możliwości.

Dla Pauliny niezwykle trudne jest pogodzenie się ze śmiercią bliskich osób, o czym sama wspomniała w swoim poście. Dla niej ważne osoby wciąż są obecne w jej życiu, choć już nie fizycznie. Właśnie dlatego utrzymuje numery telefonów tych, którzy odeszli, aby mogła czuć ich obecność w codzienności.

Paulina Smaszcz: Wspomnienia i Trauma

Warto zaznaczyć, że Paulina Smaszcz dzieli się nie tylko swoim ciepłym wspomnieniem o byłym teściu, ale także otwarcie wyraża swoje uczucia i emocje związane z utratą innych bliskich osób. W jej wpisie pojawiają się także wspomnienia o swoim zmarłym ojcu i przyjaciółce.

"Idę przez codzienność wciąż posiadając ich nr telefonu, jakby byli, jakby nie odeszli, jakby byli obok, a nie w tych zimnych grobach. Nie chcę pogodzić się z ich śmiercią. I nie śpię od lat po nocach, bo wciąż mam przed oczami moich 3 blond synków, którzy nie przeżyli, ale ich serce biło pod moim sercem,ale to zrozumie tylko MATKA" - zakończyła swój wpis.

Te słowa pokazują, jak ogromny wpływ mają utracone bliskie osoby na życie Pauliny Smaszcz.

Trauma związana z ich stratą jest wciąż obecna, a ona nieustannie ich wspomina i tęskni. To ważne, że celebrytka otwarcie dzieli się swoimi emocjami, co może pomóc innym osobom przeżywającym podobne straty.

Pisaliśmy również o: Kobieta została oszukana, pozbawiona wolności, a nawet córki. Z pomocą przyszedł jej przypadkowy współpasażer z pociągu

Może zainteresuje: Emocjonalna wizyta Natalii Kukulskiej na miejscu tragicznego zginęcia jej matki. "Pamiętam karetki pogotowia"

Przypominamy o: Piąte dziecko Żebrowskich. Niespodziewany zwrot akcji i urocza niespodzianka