Teraz niespodziewanie dowiadujemy się, że muzyk opuścił kraj, poszukując ukojenia po ostatnich perturbacjach.

Ostatnio Wiśniewski nie był na topie popularności. Rozprawa sądowa i niekorzystny wyrok sprawiły, że jego nazwisko było na ustach wielu. Kontrowersje, które wokół niego powstały, podzieliły obserwatorów na dwa obozy.

Jednak wydaje się, że artysta postanowił podjąć radykalne kroki, by poradzić sobie z trudnymi chwilami.

Tylko kilka tygodni temu media obiegła informacja o skazaniu Michała Wiśniewskiego w związku z głośną aferą sprzed lat, dotyczącą rzekomego wyłudzenia pieniędzy od SKOK Wołomin. Wyrok sądu przewiduje dla niego półtora roku więzienia, grzywnę w wysokości 80 tysięcy złotych oraz pokrycie astronomicznych kosztów sądowych.

Nieszczęścia Wiśniewskiego nie skończyły się na wyroku, gdyż stacja Polsat postanowiła zerwać z nim wszelkie więzi. W sieci trwała gorąca dyskusja na temat słuszności wyroku, a sam artysta ogłosił, że zamierza złożyć apelację.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Pomimo trudności deklarował, że w przypadku konieczności odbycia kary, uczyni to z podniesioną głową. Jednak najnowsze wieści donoszą, że Wiśniewski już nie przebywa w Polsce!

Jego żona, Pola, opublikowała na InstaStory ujęcia ukochanego wraz z dwójką najmłodszych dzieci na lotnisku, a potem już w samolocie. Cała rodzina, choć nie ujawniła dokładnej lokalizacji, wkrótce wylądowała w słonecznym miejscu. Z materiałów wideo wynika, że ich podróż zaprowadziła ich do parku rozrywki, gdzie Michał i Falco z radością korzystali z wodnych atrakcji.

Portal ShowNews.pl, powołując się na anonimowe źródło, ujawnił, że wyjazd ten był zaplanowany przed ogłoszeniem wyroku sądowego. Tajemniczy informator zdradził, że to już druga próba skorzystania z zaplanowanego urlopu, wcześniej uniemożliwiona przez pandemię, a następnie przez zagrożenie zdrowia żony w trakcie ciąży z Noelem.

Ten urlop już dwa razy im przepadł: najpierw z uwagi na pandemię, a potem nie wyjechali, bo jego żona była w zagrożonej ciąży z Noelem

Czy więc Michał Wiśniewski zdecydował się na ucieczkę przed konsekwencjami prawnymi, czy też to planowany odpoczynek od zawirowań życiowych? Sprawdźmy, co dzieje się z artystą za granicą i czy uda mu się znaleźć wytchnienie w nowym otoczeniu.

Pisaliśmy również o: Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Na początku żona mojego brata zamknęła mnie samego w domu, rzekomo przez przypadek, potem zaczęła zajmować łazienkę i toaletę na godzinę rano

Przypominamy o: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Szykulskiej. Aktorka w szpitalu