Po serii niespodziewanych zwrotów akcji z udziałem Huberta Urbańskiego i Dagmary Kaczmarek-Szałkow, stacja zapowiada kolejny rozdział z nowym duetem prowadzących. Kto będzie nową twarzą programu? Wirtualna społeczność oraz nieoficjalne źródła nie milkną, podając różne nazwiska do gry.

Decyzja Huberta Urbańskiego o rezygnacji z roli gospodarza programu "Dzień Dobry TVN" pozostawiła producentów w zakłopotaniu. Niemniej jednak, show musi iść dalej, a widzowie niecierpliwie oczekują na poznanie nowego duetu, który poprowadzi poranny program.

Informacje o debiucie nowej pary wzbudziły falę spekulacji w mediach społecznościowych, gdzie fani programu podzielili się swoimi typami i życzeniami.

Na kilka dni przed wielkim reveal'em, stacja przekazała oficjalny komunikat, zapowiadając, że 3 grudnia o 7:45 rano zostaną przedstawieni nowi prezenterzy. Energiczny duet, obdarzony pasją i doświadczeniem, ma być doskonałym uzupełnieniem porannego pasma. To wystarczyło, aby w sieci rozpętała się gorąca dyskusja na temat potencjalnych kandydatów.

Wirtualna społeczność "Dzień Dobry TVN" zaczęła spekulować na temat możliwych prezenterów. Wśród komentarzy na Instagramie pojawiły się różnorodne propozycje, od Tomasza Stockingera, przez Agnieszkę Woźniak-Starak, po Gabrielę Drzewiecką i Mateusza Hładkiego. Fani wyrażali swoje życzenia, pragnąc, aby nowa twarz była zarówno interesująca, jak i pasująca do charakteru programu.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

Nieoficjalne źródła również rzuciły się do spekulacji, sugerując, że w ostatniej chwili do walki o posadę w porannym paśmie dołączyła Kinga Rusin. Jej ewentualny powrót do studia "Dzień Dobry TVN" byłby prawdziwą niespodzianką, biorąc pod uwagę jej aktywność poza światem telewizji.

Stacja chce wrócić do starych, sprawdzonych twarzy. Będzie kuszenie Kingi Rusin, być może Marcina Mellera, pod uwagę brany jest również Piotr Kraśko. Do powrotu będą chcieli przekonać też Magdę Mołek, ale to będzie ciężkie. Nowa gwardia się nie sprawdza - przekonywał jakiś czas temu. 

Tajny informator zdradził, że stacja pragnie wrócić do sprawdzonych twarzy, a więc próbuje przekonać do udziału Kingę Rusin, Marcina Mellera oraz Piotra Kraśko. Nie bez trudności próbują również przekonać Magdę Mołek, choć zdaniem niektórych to zadanie może okazać się wyjątkowo wymagające.

Warto zastanowić się, kto ostatecznie zasili szeregi "Dzień Dobry TVN" i jakie będą reakcje widzów na nową parę prowadzących. Czy stacja postawi na świeże, młode twarze, czy też zdecyduje się na powrót do doświadczonych prezenterów? Tego dowiemy się już niebawem, gdy kurtyna opadnie na nowy rozdział popularnego porannego show. Z niecierpliwością oczekujemy na 3 grudnia, by poznać tajemniczych gospodarzy "Dzień Dobry TVN".

Pisaliśmy również o: Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Może zainteresuje: Niepokojące wieści z życia Dominiki Gwit. Co tak smutnego wydarzyło się w jej domu

Przypominamy o: Pożegnanie Gabriela Seweryna. Szczegóły uroczystości pogrzebowej