Cóż, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że gwiazda opatrzyła swoje doniesienie czarno-białą fotografią. Internauci, zaniepokojeni tajemniczą atmosferą, zaczęli się zastanawiać – czy coś złego wydarzyło się z Aleksandrem Kwaśniewskim?

Aleksandra Kwaśniewska, znana z medialnych wystąpień i wcześniejszej pracy w "Dzień dobry TVN" oraz TVN Style, obecnie skupia się głównie na rozwijaniu swoich profili na popularnych platformach społecznościowych. Choć sporadycznie pojawia się w telewizji, jej obecność w sieci budzi ogromne zainteresowanie.

Córka Jolanty Kwaśniewskiej, dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i pracy w różnych redakcjach, doskonale wie, jak skutecznie wzbudzić ciekawość swoich obserwatorów. Najnowszy wpis, który zawierał czarno-białą fotografię z Aleksandrem Kwaśniewskim, sprawił, że fani zaczęli się zastanawiać, czy gwiazda przekazuje jakieś niepokojące informacje.

Na co dzień Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie dzieli się kadrami z egzotycznych podróży z mężem, kulissami swojej pracy i codziennego życia, a także wspólnymi zdjęciami ze znanymi postaciami ze świata show-biznesu. Tym razem postanowiła jednak zaintrygować swoich obserwatorów.

Fotografia z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, utrzymana w czarno-białych tonacjach, wzbudziła zrozumiałe zaniepokojenie. Jednak, na radość fanów, gwiazda przekazała coś pozytywnego. Okazało się, że tajemnicza fotografia była jedynie zapowiedzią nadchodzącej transmisji na żywo, w której specjalnym gościem będzie właśnie Aleksander Kwaśniewski.

Popularne wiadomości teraz

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Aleksandra Kwaśniewska poinformowała, że wkrótce na jej profilu odbędzie się live, podczas którego będzie rozmawiać z ojcem na różnorodne tematy. To odkrycie rozwiewa wszelkie wątpliwości i potwierdza, że z 69-letnim politykiem wszystko jest w porządku.

Poprzednia transmisja na żywo z udziałem byłego prezydenta cieszyła się dużą oglądalnością, a liczba pytań od internautów zainspirowała do kolejnego spotkania. Użytkownicy internetu już teraz zadają pytania, a ich liczba szybko rośnie. Oczekiwania na tę wyjątkową rozmowę są ogromne, a fani z niecierpliwością oczekują, co odkryje dla nich Aleksander Kwaśniewski podczas nadchodzącej transmisji.

Pisaliśmy również o: Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Może zainteresuje: Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przypominamy o: Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu