Problemy związane z niekorzystnym wyrokiem sądu, pochodzącym z kontrowersyjnej sprawy z 2006 roku, budzą obawy nie tylko u samego artysty, ale także wśród jego oddanych fanów.

Od zawsze Michał Wiśniewski był otwarty na temat swojego życia prywatnego, dzieląc się zarówno sukcesami, jak i porażkami matrymonialnymi z publicznością. Jednak obecnie artysta musi zmierzyć się z czymś o wiele bardziej przytłaczającym niż plotki plotkarskich magazynów - poważnymi kłopotami prawno-finansowymi.

Sąd wydał ostatnio niekorzystny wyrok w sprawie dotyczącej nieuczciwego rozporządzania mieniem o znacznej wartości. Michał Wiśniewski miał nie spłacić znacznej sumy pożyczki, którą zaciągnął prawie dwie dekady temu. Kwota 2,8 miliona złotych, pochodząca z pożyczki w SKOK Wołomin, stała się kamieniem u szyi artysty, a groźba nawet 10 lat więzienia wisi nad nim jak Damoklesowy miecz.

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga już podjął decyzję, uznając Wiśniewskiego za winnego i skazując na karę półtora roku pozbawienia wolności oraz grzywnę. Jednak wszystko może się jeszcze zmienić, ponieważ lider Ich Troje ogłosił swoje zamiary złożenia apelacji. Jednak, mimo wcześniejszych zapowiedzi, formalności nie ruszyły się z miejsca.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Mecenas gwiazdora postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i uciąć spekulacje. Na łamach mediów społecznościowych poinformował, że cały zespół prawników pracuje nad apelacją, twierdząc, że wyrok jest nieprawomocny i nie zgadza się z uzasadnieniem sądu.

Reprezentant Michała Wiśniewskiego zaapelował również do mediów o wstrzemięźliwość w ocenianiu sprawy i wydawaniu wyroków przed czasem. Zaznaczył, że pan Wiśniewski jest niewinną osobą w świetle prawa do momentu, gdy wyrok stanie się prawomocny.

Czy Michał Wiśniewski zdoła wyjść cało z tego prawnego zamieszania? Czy jego kariera muzyczna przetrwa ten burzliwy okres? Pytania te pozostają bez odpowiedzi, a niepewność co do przyszłości artysty spędza sen z powiek zarówno jemu, jak i jego oddanym fanom. Wstrzymajmy się z wyrokami i obserwujmy, jak potoczą się dalsze losy Michała Wiśniewskiego.