Dobrze mi szło na studiach. Podczas stażu w szpitalu poznałam wspaniałego chłopaka.

Miał na imię Michał. Leżał na oddziale urazowym ze złamaną nogą. Jakoś od razu przywiązałem się do niego całym sercem. Wydawał mi się bardzo bliski.

Na początku często go odwiedzałem i rozmawialiśmy o wszystkim. Opowiedział mi swoją historię. Pochodził z sierocińca, wcześnie stracił matkę i nigdy nie poznał ojca.

Czuł się bardzo samotny na tym świecie. Nadal komunikowaliśmy się poza murami więzienia. Później zaczęliśmy się spotykać.

Na jednej z randek Michał przyszedł z pierścionkiem i poprosił mnie o rękę. W następnym tygodniu pojechaliśmy do domu moich rodziców w wiosce, aby spotkać się przed ślubem.

Popularne wiadomości teraz

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Widziałam, że Michał był bardzo zdenerwowany i starałam się go uspokoić. Bał się, że moi rodzice go nie zaakceptują, ponieważ był sierotą. Jednak moja mama przyjęła nas bardzo ciepło i natychmiast przytuliła Michała.

Mój ojciec był ostrożny, tak jak w przypadku wszystkich moich chłopaków, i zadawał wiele pytań. Ale Michał nie dał się zmylić, odpowiadał na wszystko. Mój tata również zaakceptował Michała i zaprosił mnie na ryby.

Następnego ranka zastałam mamę w kuchni, siedzącą i wyglądającą na bardzo zmartwioną. Tata też wyglądał bardzo ponuro. Zawołał mnie i mojego narzeczonego i posadził nas przy stole. - Przykro mi, dzieci, ale nie możecie się pobrać.

Michał i ja spojrzeliśmy na siebie ze zdziwieniem. - Dlaczego? Michał jest moim synem. Poznałem Natalię zanim poznałem twoją matkę. Zaszła w ciążę.

Nie lubiliśmy się, ale nie zrezygnowałem z dziecka, pomagałem jej we wszystkim. Ale potem Natalia napisała do mnie krótki list, że się wyprowadziła i chce zacząć życie od nowa.

Nie szukałem jej, chociaż ciągle myślałem o moim synu. Wczoraj, kiedy Michał opowiedział mi o swojej matce podczas wędkowania, zdałem sobie sprawę, że to mój syn. Tak mi przykro.

Nie miałem pojęcia, że Natalia odeszła. Byliśmy w szoku. Michał nie miał pretensji do ojca. Przytulili się do siebie.

Był szczęśliwy, że odnalazł rodzinę. Później zdałam sobie sprawę, że czułam do niego więcej pokrewieństwa niż miłości. Teraz mamy własne rodziny, ale dobrze się komunikujemy.

Pisaliśmy również o: Radosna wiadomość od gwiazdy. Sandra Kubicka spodziewa się dziecka, znana już jego płeć

Może zainteresuje: "Wegetacja i pustka": Sylwia Peretti o trudnych pierwszych świętach po stracie syna

Przypominamy o: "Mój brat ożenił się z dziewczyną z wioski, ponieważ była w ciąży. A potem stało się coś, czego ani ja, ani moi rodzice się nie spodziewaliśmy"