Maciej Musiał jest polskim, młodym, pięknym aktorem, który zdobył swoją popularność dzięki roli Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl. W obecnym czasie idzie w góre po drabinie kariery i gra już inną bardziej poważną rołę. Amerykański seriał Wiedźmina  na podstawie sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego. Twórcą serialu jest Lauren Schmidt. Ewentualnie pierwszą serię zobaczymy 20 grudnia tego roku. Zdjęcia kręcono na Węgrzech, Wyspach Kanaryjskich i Polsce. Bardzo ważnym elementem jest to, że Maciej Musiał jest jedynym polakiem, który gra w tej scenie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

No dobra, widzimy, że aktor dobrze radzi sobie w swojej karierze, ale jak sytuacja wygląda w jego prywatnym życiu? Niema nic dziwnego w tym, że taki piękny chłopak, jak Maciej Musiał zawsze znajduje się w otoczeniu przystojnych kobiet. Ale żadna z nich tak i nie zatrzymała się w sercu aktora. Jak się okazało, koniec końców jedna dziewczyna zostawiła jakiś ślad w jego sercu. Jej okazała się Freya Allan angielska aktorka. Z nią Maciej poznał się pod czas kręcenia seriału.

Maciej Musiał ma dziewczynę?

Maciej Musiał pokazała się z nową dziewczyną

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Co ciekawe, sama dziewczyna pochwaliła się przyjemnym zdjęciem, na któtym ona pozuje razem z naszym polskim aktorem. Musimy się przyznać, że razem wyglądają zjawiskowo, a dodatkową uwagę przyciąga czerwona róża, którą trzyma w rękach aktorka. Ale Musiał jest romantykiem! Mamy nadzieje, że póżniej sam Maciej Musiał udostępni więcej szcegółów na temat jego związku z angielską aktorką. 

Freya Allan

Co Kinga Rusin myśli o kosmetykach Anny Lewandowskiej?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Kożuchowska szczerze powiedziała o macierzyństwie. Małgorzata Kożuchowska, choć dotąd niechętnie mówiła o swoim życiu prywatnym, tym razem zdecydowała się na poważne wyznanie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że raczej trudno przeczytać czy zobaczyć szczery wywiad z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka, która zachwyca swoim stylem i niesamowitą urodą, jedynie na Instagramie od czasu do czasu zdecydowała się co nieco uchylić swojego życia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com