Maciej Musiał jest polskim, młodym, pięknym aktorem, który zdobył swoją popularność dzięki roli Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl. W obecnym czasie idzie w góre po drabinie kariery i gra już inną bardziej poważną rołę. Amerykański seriał Wiedźmina  na podstawie sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego. Twórcą serialu jest Lauren Schmidt. Ewentualnie pierwszą serię zobaczymy 20 grudnia tego roku. Zdjęcia kręcono na Węgrzech, Wyspach Kanaryjskich i Polsce. Bardzo ważnym elementem jest to, że Maciej Musiał jest jedynym polakiem, który gra w tej scenie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

No dobra, widzimy, że aktor dobrze radzi sobie w swojej karierze, ale jak sytuacja wygląda w jego prywatnym życiu? Niema nic dziwnego w tym, że taki piękny chłopak, jak Maciej Musiał zawsze znajduje się w otoczeniu przystojnych kobiet. Ale żadna z nich tak i nie zatrzymała się w sercu aktora. Jak się okazało, koniec końców jedna dziewczyna zostawiła jakiś ślad w jego sercu. Jej okazała się Freya Allan angielska aktorka. Z nią Maciej poznał się pod czas kręcenia seriału.

Maciej Musiał ma dziewczynę?

Maciej Musiał pokazała się z nową dziewczyną

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Co ciekawe, sama dziewczyna pochwaliła się przyjemnym zdjęciem, na któtym ona pozuje razem z naszym polskim aktorem. Musimy się przyznać, że razem wyglądają zjawiskowo, a dodatkową uwagę przyciąga czerwona róża, którą trzyma w rękach aktorka. Ale Musiał jest romantykiem! Mamy nadzieje, że póżniej sam Maciej Musiał udostępni więcej szcegółów na temat jego związku z angielską aktorką. 

Freya Allan

Co Kinga Rusin myśli o kosmetykach Anny Lewandowskiej?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Kożuchowska szczerze powiedziała o macierzyństwie. Małgorzata Kożuchowska, choć dotąd niechętnie mówiła o swoim życiu prywatnym, tym razem zdecydowała się na poważne wyznanie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że raczej trudno przeczytać czy zobaczyć szczery wywiad z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka, która zachwyca swoim stylem i niesamowitą urodą, jedynie na Instagramie od czasu do czasu zdecydowała się co nieco uchylić swojego życia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com