Anna Przybylska poszła z życia zbyt wcześniej. Miała wtedy 35 lat. Polska modelka i aktorka wszystkich została zapamiętana radosną, uśmiechniętą i szczęśliwą. Jej utrata się stała wielkim szokiem nie tylko dla Polski, ale i dla całego świata. 26 grudnia miałaby 41 lat. Wspominamy tę wspaniałą aktorkę.

Anna Przybylska

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles pokazali swoją choinkę. Jest dziwna!

Anna Przybylska pojawiła się w świecie kina w 1997 roku z roli "suczki" w filmie Radosława Piwowarskiego „Wenus”. W 1998 roku zagrała dobrą policjantkę Marysie w serialu „Złotopolscy”. Właśnie tej postaci zdobyła wielką popularność i poszła dalej po ścieżce karierowej. Tak samo mogli ja zobaczyć w następujących scenach, takie jak: Królowa chmur, Niania, Klub szalonych dziewic, Bokser.

W 2000 roku wyszła za mąż za Dominika Zygrę, z którym przez rok rozwiodła się. Następnie poznała Jarosława Bieniuka, z którym powiązała swoje życie. Narodziła mu trzech dzieci: Oliwię, Szymona oraz Jana. W 2003 roku u Anni był wykryty nowotwór trzustki. Gwiazda miała operacje w Szwajcarii, gdzie potem miała długie leczenie. Natomiast walkę z rakiem przegrała. Umarła 5 października 2014 roku.

Pierwsza świąteczna msza królewskich dzieci

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Minęło 5 lat. Dzisiaj wielu gwiazd wspomina o Anni Przybylskiej. Menadżerka aktorki-Małgorzata Rudowska opublikowała wspólne zdjęcie z aktorką i złamane serce.

Anna Przybylska miałaby 41 lat

Pod wpisem pojawiła się wielka ilość komentarzy, które tak samo współczują z kobietą. A sama siostra Anny Przybylskiej jeszcze 1 listopada napisała wzruszający post:

„Dziękuję za pamięć #annaprzybylska# Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało…” 

Wcześniej piusaliśmy o tym, jak mama Anny Przybulskiej ujawniła ciekawe fakty o swojej córce.  Rocznica urodzin polskiej aktorki Anny Przybulskiej zbliża się coraz bliżej, bo Anna urodziła się w noc z 25 na 26 grudnia. W ten dzień gwiazda uwielbiała świętować ze swoimi bliskimi ludźmi, była radosna i otrzymywała różne prezenty. Teraz takie czasy zostały tylko w pamięci u bliskich. Rodzina w tym dniu może tylko pójśc na cmentarz i położyc dla ukochanej córki kilka kwiatków. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com