Sławomir jest bardzo znanym polskim piosenkarzem disco polo. Jego utwory śpiewają w całej Polski. Gwiazda w 2017 roku wydał album, który nazywa się "The Greatest hits", w którym są dużo znanych hitów. Gwiazda zdecydował się na napisanie hitu, poświęconym aktorce...Małgorzacie Sochy.

Sławomir polski piosenkarz disco polo

Ze swoją żoną Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz-Zapałą, artysta specjalnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby nakręcić wybitny teledysk. Tam on pokazuje całą piękność i wyskość życia. Kajra śmiało prezentuje się na płażach i pokazuje swoje ciało w stroju kąpiełowym. 

Ewa Chodakowska pokazała swoją garderobę

Najbardziej ciekawym jest sam tekst piosenki, gdzie Sławomir zaprasza Małgorzatę Sochę do USA, bo na nią czeka piękny i bogaty mężczyzna z imieniem Andrzej. 

Popularne wiadomości teraz

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha. Socha, Małgosia Socha. Bilet kupiony masz już w Locie Gocha - śpiewa Sławomir.

W tym tak samo obiecuje, że Socha będzie miała słynne życie w wielkim kraju.

Kontakty wszędzie mam, Sławomir, powiedz jej. U Zbyszka w Sausage Bar, De Niro żurek je. Mam tłusty biznes plan, zobaczysz, uda się! 

Ciekawe, co o tym myśli sama aktorka? Przypominamy, że Sławomir i Małgorzata Socha poznali się w 2017 roku. Wtedy aktorka wystąpiła w jego teledysku "Aneta". 

Sławomir i Małgorzata Socha teledysk

Joanna Krupa świętuje urodziny swojej matki

Tak samo czytaj o tym, jaki był w dzieciństwie Zenek Martyniuk? Zenek Martynik jest ulubionym przez większość polaków piosenkarzem disco polo. Od niedawna gwiazda obchodził swoje 30-lecie na scenie muzycznej. Z tej okazji był organizowany koncert 11 grudnia 2019 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej, a już drugiego dnia święta Bożego Narodzenia mogli to obejrzyć w telewizyjnej Dwójce. Prowadzącymi show byli Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com