Marzena Rogalska ostanio poinformowała o tym, że odchodzi z TVP. W swoich mediach społecznościowych dziennikarka wydała oficjalnie oświadczenie. Taka decyzja wynikła z powodu ostatniej sytuacji, która wydarzyła się w Polsce, a właśnie protestu Media bez wyboru, gdzie niezależne polskie media zjednoczyły się i razem sprzeciwiły pomysłowi Ministerstwa Finansów, który chce nałożyć nową składkę reklamową. Więcej na ten temat moszesz przeczytać w naszym artykule. 

Meryl Streep zachwycona polską aktorką. Według niej, powinna dostać Oscara

Kto zastąpi Marzenę Rogalską w "Pytanie na śniadanie"?

Kto będzie nowa współprowadzącą Tomasza Kammela? Jak się okazuje, dziennikarz już publicznie poinformował o tym, kto zastąpił Rogalską. 

Nie poprowadzę go dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą, którą państwu serdecznie przedstawiam... Izabella Krzan! - mogliśmy usłyszeć na początku środowego wydania śniadaniówki.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Prawda wyszła na jaw. To nie Paweł Królikowski miał grać Kusego w „Ranczo”

Kim jest Izabella Krzan?

Izabella Krzan to modelka, była Miss Polonia. 26-latka ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych. Prowadziła cykl reportaży Lajk! emitowanych w porannej audycji Pytanie na śniadanie. Współprowadziła także imprezy sylwestrowe organizowane przez Telewizję Polską.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com