Paulina Sykut-Jeżyna to już od kilku ładnych lat topowa prowadząca wszelkich imprez i programów Polsatu. Piękna dziennikarka nie musiała się więc martwić o posadę.

Jednak wszystko wskazuje na to, że jej młodsza koleżanka ze stacji, Karolina Gilon może ją wkrótce zastąpić.

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem

Gilon, która karierę zawdzięcza występowi w „Top Model” wcale w modelingu nie chce brać udziału. Nigdy nie kryła, że marzy o pracy w telewizji. Cel został osiągnięty, kiedy w poprzednim sezonie miała okazję poprowadzić show „Love Island”, który nieoczekiwanie zyskał ogromną popularność.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Sukces programu i masa fanów, jaką może się pochwalić Gilon sprawiają, że celebrytka staje się dla stacji coraz atrakcyjniejsza dla stacji. Mało kto o tym wie, ale dzisiaj, w walce o pracę, a zwłaszcza w telewizji, najbardziej liczy się liczba obserwujących na Instagramie, a nie doświadczenie czy kwalifikacje.

Interesująca pasja Joanny Moro

W związku z zaangażowaniem Karoliny już nawet w prowadzenie tak ważnego wydarzenia jak Sylwester, Sykut zaczęła się poważnie martwić o pracę. Mówi się, że Gilon doskonale się sprawdziła w roli prowadzącej i wszystko wskazuje na to, że może oczekiwać na więcej.

Może poprowadzi następną edycję „Tańca z Gwiazdami”?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com