Była zrozpaczona: nie miała rodziny, jej rodzice zmarli wcześnie, a brat namówił ją, by zrzekła się swojej części spadku, a wkrótce potem wyrzucił ją na ulicę.

Studiowała w instytucie medycznym i jednocześnie pracowała w szpitalu. Znalazła pokój i postanowiła przyjść wieczorem. - Dobry wieczór, babciu. Czy nadal wynajmujesz ten pokój?

- Tak, wynajmuję, ale czy jesteś z mężem? - zapytała staruszka, patrząc na swój brzuch. Jesteś jak wszyscy inni? Kobietom w ciąży też nie wynajmujesz? Nie martw się, pracuję, zapłacę.

- I nic mnie to nie obchodzi. Mój pokój jest ciepły i ma wszystkie udogodnienia. Julii spodobał się pokój i gospodyni. Zgodziła się i za kilka dni Julia wprowadziła się. Anna okazała się bardzo miłą kobietą.

Została z babcią całą wiosnę, a kiedy nadeszło lato, Anna powiedziała jej, że jeśli Julia chce pojechać do rodziny latem, nie musi płacić za mieszkanie.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Julia powiedziała, że nie ma dokąd pójść. Nie miała nikogo. Kiedy dowiedziała się prawdy, babcia Anna przestała brać od niej pieniądze i kazała Julii kupić wszystko, czego potrzebowała dla swojego dziecka.

Anna też była sama, miała syna, ale został on wysłany do innego kraju na pięć lat w ramach kontraktu. Babcia Anna częstowała Julię owocami i jagodami, wiedząc, że potrzebuje witamin.

Jesienią Julia urodziła dziewczynkę. Wiedziała, że trudno będzie studiować i pracować z dzieckiem. Julia biegała do cerkwi w polarnym domu i płakała.

Myślała nawet o oddaniu córki. Kiedy ksiądz ją zobaczył, podszedł do niej: "Dlaczegopłaczesz? Opowiedz mi o swoim smutku".

Po wysłuchaniu Julii ksiądz powiedział: "Nie bierz grzechu do serca, nie porzucaj córki. Bóg cię dał, Bóg pomoże ci dorosnąć. Wszystko się ułoży. Bóg cię nie opuści".

Julia posłuchała rady i nie opuściła córki. Babcia Anna tak bardzo zakochała się w Ewie, że wkrótce zaproponowała Julii, aby zamieszkała z nią i wynajęła jej pokój.

Bardzo pomagała Julii i kochała Evę jak własną wnuczkę. Dziecko nazywało ją "babcią". Bliżej nowego roku przyjechał syn Anny.

Razem świętowali Nowy Rok. Michał bardzo polubił Julię i oświadczył się jej. Pobrali się kilka miesięcy później, a rok później urodził się wnuk Anny.

Słuchając księdza, Julia nie popełniła błędu, który kosztowałby ją resztę życia. W trudnych chwilach nie poddawaj się i wierz w najlepsze.

Pisaliśmy również o: "Urodziła się nasza córka i próbowałam dodzwonić się do męża, ale nie odbierał telefonu. I wtedy dowiedziałam się, co naprawdę się stało"

Może zainteresuje: "Oszczędzałam przez lata, aby spłacić dług siostrze. Ale gdy tylko wręczyłam jej pieniądze, zaskoczyła mnie swoim oświadczeniem"

Przypominamy o: Anna Mucha ogłasza wspaniałe wieści. Fani szczęśliwi jak nigdy. "Ogromne gratulacje Pani Aniu"