Ola zawsze z zazdrością patrzyła na piękne panny młode — takie szczupłe i eleganckie, jak baletnice.

Pewnego dnia koleżanka z przedszkola zaprosiła dziewczynę, aby została jej druhną na weselu. Znaleźli piękną sukienkę, zrobili świetny makijaż i ułożyli jej włosy. Ola wyglądała całkiem atrakcyjnie i wyrafinowanie.

Kiedy uroczystość dobiegła końca, podziękowała nowożeńcom za zaproszenie i nie mogła się doczekać końca imprezy, pojechała taksówką do domu. Płakała gorzko przez całą noc, ponieważ faceci wyśmiewali się z niej na weselu.

Mało kto zwracał na nią uwagę w pracy czy w sklepie. Dla kolegów i zwykłych przechodniów była szarą, niewidzialną myszką. Chciała jednak stać się tajemniczą nieznajomą, za którą każdy mężczyzna podążałby na ulicy.

Ale miłość zawsze przychodzi niespodziewanie. Kiedy Ola była w sklepie, młody mężczyzna upuścił portfel.

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Dziewczyna podniosła portfel i wręczyła go chłopakowi. Okazało się, że para miała wiele wspólnych zainteresowań muzyką, książkami i programami telewizyjnymi. Mieszkali nawet niedaleko siebie.

Chłopak pisał do Oli codziennie, ale ona martwiła się tą sytuacją. W końcu codziennie chodził na siłownię, a rano biegał po parku. Krótko mówiąc, był prawdziwym sportowcem.

Ola zaczęła traktować go obojętnie. Ignorowała jego wiadomości i telefony, odmawiała spotkań. Pewnego wieczoru rozległo się pukanie do jej drzwi. Na progu stał Michał z dużym bukietem róż. Martwił się, co jest nie tak, dlaczego mu nie odpowiada i wyznał jej miłość.

Później Ola zamieszkała z Michałem, a kilka tygodni później napisali podanie o ślub. Pan młody dbał o swoją ukochaną, zawsze ją wspierał i codziennie powtarzał jej, że jest bardzo piękna.

Rok później para trzymała kopertę z niebieską wstążką w pobliżu szpitala położniczego — na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Paweł. Po porodzie dziewczyna była bardzo skrępowana swoją figurą, ale Michał nigdy nie przestał jej komplementować. Pierwszą żonę zostawił dla Oli, bo to była prawdziwa miłość.